2013 Gruodžio 11

„Sicor Biotech“/TEVA – tarp vertingiausių Lietuvai ir visuomenei

veidas.lt


Šalies biotechnologijų lyderė „Sicor Biotech“/TEVA pripažinta viena vertingiausių Lietuvos įmonių, daugiausiai prisidedančių prie gyventojų ir visos mūsų valstybės gerovės. Savaitraščio „Veidas“ paskelbtoje vertingiausių šalies įmonių rikiuotėje bendrovė šiais metais su kitomis keturiomis įmonėmis dalijasi 14-18 vieta.

Vertingiausių įmonių rinkimuose „Sicor Biotech“/TEVA įveikė pirmąjį etapą ir buvo atrinkta į 500 įmonių sąrašą, o vėliau pateko tarp 150-ies nominančių. Pirmajame atrankos etape buvo įvertinti rinkimuose dalyvavusių įmonių eksporto rodikliai, darbuotojų skaičius bei jo augimas, sumokėti mokesčiai, taip pat atsižvelgta į taršą ir monopolijas.
Antrajame rinkimų etape visos 150 įmonių pildė anketas, atsakydamos į papildomus klausimus, tokius kaip atlyginimų vidurkis, investicijos į naująsias technologijas, dividendų politika, verslo ambasadorių veikla, parama, pritrauktos užsienio investicijos ir kt. Šios įmonės įvertintos pagal finansines jų perspektyvas bei papildomą kriterijų – kiek kiekviena šių įmonių kuria pridėtinės vertės, kitaip tariant, koks įmonės indėlis į BVP absoliučiąja verte. Tuomet ir buvo pabaigtas rikiuoti vertingiausių įmonių Lietuvai bei visuomenei sąrašas, kurio 14-18 vietą su kitomis keturiomis įmonėmis pasidalijo „Sicor Biotech“/TEVA.
„Esame pripažinti vienais didžiausių pridėtinės vertės kūrėjų Lietuvoje. Tai ne tik garbė, bet ir didelė atsakomybė tęsti pradėtą veiklą bei išlaikyti jau įvertintą įmonės indėlį į visuomenės ir valstybės gyvenimą. Tokiu įvertinimu džiaugiamės jau antrąjį kartą, todėl šis pripažinimas leidžia mus tikėti, kad verslą vystome tinkama kryptimi ir puoselėjame teisingas vertybes“, – sakė „Sicor Biotech“/TEVA“ generalinis direktorius Janis Meikšans.
Pasak „Sicor Biotech“/TEVA generalinio direktoriaus, bendrovė yra vienintelė regione Europos Sąjungos valstybių, Jungtinių Amerikos Valstijų, Japonijos bei kitų pasaulio šalių pacientams teikianti Lietuvoje pagamintą onkologinį vaistinį preparatą filgrastimą. Įmonės biotechnologų Vilniuje kuriami ir gaminami vaistiniai preparatai parduodami daugiau nei penkiasdešimtyje pasaulio šalių, jais kasmet gydosi daugiau nei keli šimtai tūkstančių pacientų.
Savaitraščio „Veidas” vertingiausių Lietuvos įmonių rinkimai buvo rengiami trečius metus iš eilės.

Apie „Sicor Biotech“/TEVA:
„Sicor Biotech“/TEVA – biotechnologinės farmacijos įmonė, kurianti ir gaminanti rekombinantinius biofarmacinius preparatus pagal pažangiausias mokslo ir gamybos technologijas. Įmonė taip pat vykdo mokslo-tiriamuosius darbus ir projektus bei užsiima vaistų platinimu Baltijos šalyse. „Sicor Biotech“/TEVA priklauso pasaulinei generinių vaistų gamybos lyderei, įmonių grupei „Teva Pharmaceutical Industrines Ltd.“. Bendrovė kuria ir gamina vaistus, atitinkančius Europos Sąjungos, JAV bei kitų daugelio pasaulio šalių keliamus kokybės reikalavimus. „Sicor Biotech“/TEVA atliekami tyrimai biochemijos, molekulinės biologijos, moderniosios genų inžinerijos, biosintezės ir biofarmacinių produktų kūrimo srityse.
Apie TEVA:
TEVA yra viena didžiausių pasaulyje farmacinių bendrovių ir didžiausia generinių vaistų gamintoja pasaulyje. 2012 metais bendrovės apyvarta buvo 20,3 mlrd. JAV dolerių. Kas minutę pasaulyje išrašoma 2500 receptų šios bendrovės gaminamiems vaistams, bendrovė turi padalinius kone 60 valstybių. TEVA produktai platinami daugiau nei 120 pasaulio rinkų. Bendrovėje dirba daugiau nei 46,000 darbuotojų.
Daugiau informacijos:
Giedrius Žunda, „Sicor Biotech“/TEVA gamyklos vadovas, tel. +2360561, el. pastas giedrius.zunda@sicor.lt

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...