2014 Liepos 12

Bardus kviečia „Akacijų alėja“

veidas.lt


Šeštadienį, liepos 12-ąją, Kulautuvos pušų amfiteatre vyks keturioliktasis bardų festivalis „Akacijų alėja“. Šįmet jame savo pasirodymus rengia lietuviško roko veteranai Algirdas Kaušpėdas ir Saulius Urbonavičius-Samas, buvęs grupės „Airija“ lyderis Darius Mileris-Nojus, etnologas Algirdas Svidinskas, aktorius Ainis Storpirštis, dainuojanti Keistuolių teatro trupė ir, žinoma, pats festivalio meno vadovas Virgis Stakėnas.
Išvysime ir kylančią jaunosios kartos bardų žvaigždutę – V.Kernagio konkurso ir respublikinio moksleivių dainuojamosios poezijos konkurso laureatą Matą Stonkų.
Tačiau didžiausia „Akacijų alėjos“ staigmena šįmet žada tapti legendinės rusų roko grupės „Mašina vremeni“, ką tik atšventusios 45-metį ir Lietuvoje iki šiol renkančios pilnas arenas žiūrovų, lyderis ir įkūrėjas, poetas, dailininkas ir TV laidų vedėjas Andrejus Makarevičius.
Kelionės į Kulautuvą variantų organizatoriai siūlo begales. Kaip ir kasmet, labiausiai šiame kurortiniame miestelyje laukiami dviratininkai. Tačiau nebus diskriminuojami ir atvykstantieji automobiliais, kurių lauks stovėjimo aikštelė netoli Nemuno ir palapinių miestelis šalia Kulautuvos kultūros centro.
Be to, šeštadienį į Kulautuvą ilgiau kursuos autobusai iš Kauno autobusų stoties. Na, o romantikams siūloma į festivalį atplaukti laivu „Tolstojus“, kuris nuo Kauno senosios prieplaukos atsišvartuos 16 val. Kelionė laivu į abi puses kainuoja 30 Lt, o patys „Akacijų alėjos“ koncertai – nemokami.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...