2012 Kovo 27

Babilių Vincukui už pastarąjį kelių erelio skrydį, o “prisikėlėliams” – už tai, kad nenuilsdami linksmino tautą

veidas.lt


Paklaustas apie tai, ar mėgsta greitį, buvęs Tautos prisikėlimo partijos, o dabar Liberalų ir centro sąjungos narys Vincas Babilius, ko gero, atsakytų: „Be galo!“

Visą kadenciją šį parlamentarą persekiojo policininkai, tiksliau, jų rankose esantys ir prieš nosį vis kaišiojami greičio matuokliai, todėl V.Babilius vienu metu turėjo net penkias nuobaudas už tikrai įspūdingą greičio viršijimą.
Tačiau atrodo, kad ketverius metus skraidęs kelių erelis pagaliau trenkėsi į sausą eglelę, arba į geldą, kaip sako pats V.Babilius. O kalbant žmonių kalba – tai vožtasi į kito žmogaus vairuojamą „Mazda“ automobilį ir į šviesoforą. Matyt, nuo smūgio V.Babiliaus sąžinė buvo stipriai kontūzyta, nes jis pamiršo Lietuvos įstatymus ir nukentėjusiajam bandė siūlyti kyšį, kad nebūtų kviečiama policija, o vėliau apskritai paspruko iš įvykio vietos.
Kitą dieną vargšas seimūnas priminė vieną visiems iki skausmo žinomą laidos „Keliai. Mašinos. Žmonės“ personažą ir dievažijosi, kad „negėrė“ ir „žinojo“.
Ko gero, tai nebus paskutinė linksma nata, kuria savo kadenciją ketina baigti „prisikėlėliai“, kurie ne tik tautos neprikėlė, bet ir patys „užsilenkė“.
Ryškiausia TPP žvaigžde suspindėjo Linas Karalius, kuris po apkaltos buvo ištrenktas iš Seimo, užtat šiandien yra laisvas keliauti po Tailando viešnamius ir dergti Palangos pajūrį. O jo ištikimasis Sanča Pansa Aleksandras Sacharukas nuo nuožmaus likimo smūgių vis dėlto kažkaip išsisuko.
Kita „prisikėlusioji“ Asta Baukutė šiandien save drąsiai gali vadinti anglų kalbos bei kūdikių žindymo viešose vietose specialiste. Šios klojimo teatro „salėms“ sukirptos aktorės kompetencija pakankama ir kraustymosi paslaugas teikiančiai firmai steigti. Žinome net firmos šūkį: „Iš buto neišvežame tik lubų, sienų ir grindų!“
O štai aksominių plikės ir balso savininkai – Valinskų porelė parodė, kad jiems vidinė etika svarbiau. Jie šoko, dainavo, filmavosi laidose, vedė renginius ir kitaip save rodė, nepaisydami Seimo Etikos ir procedūrų komisijos amsėjimo.
O kur dar kiti „prisikėlėliai“: santuokų žinovas Antanas Nedzinskas, taksistų bei policijos siaubas Seimo svyruonėlis Rokas Žilinskas, smurto šeimoje tyrinėtoja Donalda Meiželytė bei kiti smulkesni TPP juokdariai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...