2011 Lapkričio 17

Automobilių sporto vadovas viešėjo Lietuvoje

veidas.lt

Algimanto Brazaičio nuotr.

Prieš darbo vizitą Lietuvoje apibendrinančią spaudos konferenciją Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) prezidentas Jeanas Todtas apsilankė Lietuvos automobilininkų sąjungoje (LAS), kur susitiko su jos prezidentu Rimvydu Anusausku ir kitais visuomenininkais.

LASF vadovas G. Furmanavičius svečią supažindino su federacijos struktūra, veiklos barais ir įtaka Lietuvos automobilių sportui, o LAK ir LAS klubų vadovai be sportinės veiklos diskutavo apie saugų eismą ir jo propagavimą rengiamose automobilių sporto varžybose.

LAK garbės prezidentas S. Brundza apžvelgė eilę saugaus eismo ir saugos problemų, kurių jo nuomone turėtų imtis ir automobilių gamintojai.

Algimanto Brazaičio nuotr.

„Susidaro įspūdis, kad jūs žinote problemas, drąsiai jas keliate, o svarbiausia, kad ieškote būdų kaip jas spręsti, – kalbėjo FIA prezidentas J. Todtas. – Esu laimingas būdamas Lietuvoje ir susitikęs su jumis, automobilių sporto vadovais, nuo kurių nemenka dalimi priklauso ne tik sportinių varžybų sėkmė, bet ir saugumas keliuose. Lietuva, kaip ir visas Baltijos regionas mums labai svarbi, nes čia gyvenantys žmonės yra kupini sveikų ambicijų.“

J. Todto įsitikimu net ir stokojant lėšų, tačiau nestokojant entuziazmo ir kūrybiškumo, galima padaryti labai daug.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...