2010 Gruodžio 03

Įvairenybės

Australas “susituokė” su savo šunimi

veidas.lt

Vienas australas nustebino savu draugus, “susituokdamas” su auksaspalvių Labradoro retriverių veislės kalyte Honey, kuri jo namuose gyveno penkerius metus.

21 metų Joe Guiso (Džo Gizas) sakė, kad Kvinslando mieste Tuvumboje įvykusi “santuokos” ceremonija, kuriai vadovavo vienas jo draugas, tebuvo išradingas ir linksmas būdas suburti artimuosius ir draugus.

“Tai tebuvo renginys, kad galėčiau susitikti su savo draugais, – jaunuolis penktadienį sakė naujienų agentūrai AFP. – Buvo išties smagu. Visi vilkėjome kostiumus ir panašiai”.

“Bet iš tikrųjų neįmanoma susituokti su šunimi”, – pridūrė jis.

J.Guiso, kuris šios ceremonijos išvakarėse dalyvavo vieno draugo namuose surengtame “bernvakaryje”, sakė mylintis savo šunį, tačiau pabrėžė, jog tai tėra “plutoniška meilė”, akivaizdžiai turėdamas omenyje komiksų ir animacinių filmų personažą šunelį Plutą.

“Čia nėra nieko seksualaus”, – sakė “jaunikis”, taip pat išreiškęs viltį, jog nieko neįžeidė, užmezgęs tokią neįprastą partnerystę su savo augintine.

“Išties tai neturėtų būti vertinama rimtai”, – aiškino J.Guiso.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...