2013 Gruodžio 25

Aukso medaliai – „Zigmo“ silkei ir „Aurum“ ledams

veidas.lt


Kasmet Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamo nacionalinio konkurso „Lietuvos metų gaminys – 2013“ ekspertai aukso medalius suteikė dviems UAB „ICECO“ gaminiams – „Aurum“ vaniliniam plombyrui ir šalto rūkymo silkių filė aliejuje „Zigmas“. Apdovanojimus konkurso nugalėtojams šiandien įteikė Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis.

„Konkurso ekspertų skirti aukso medaliai mūsų gaminiams – tai didelis ir svarbus įvertinimas. Šiuos produktus jau spėjo pamėgti mūsų pirkėjai, o komisija savo sprendimu oficialiai pripažino, jog jie išsiskiria kokybe, skoniu ir kitomis savybėmis. Šis laimėjimas – tai dar vienas patvirtinimas, jog mūsų sprendimas orientuotis į aukščiausią kokybę visuose gamybos proceso etapuose yra teisingas ir šios krypties ketiname nuosekliai laikytis“, – sakė UAB „ICECO“ generalinis direktorius Valdemaras Šalauskas.
Nacionaliniam konkursui „Lietuvos metų gaminys – 2013“ pateiktus maisto produktus komisija vertino remdamasi ne tik bendraisiais, bet ir specifiniais vertinimo kriterijais: vertino bendrą produkto kokybę, lygino su analogais, taip pat – pagal maistinę ir biologinę vertę, higienines savybes, naujų technologijų, žaliavų ar jų komponentų panaudojimą, technologines savybes, skonį, tautinio kulinarinio paveldo saugojimą ir kt.
„Aurum“ vanilinis plombyras pagamintas iš pieno (sudėtyje yra ne mažiau kaip 40 proc. pieno), juose nėra augalinės kilmės riebalų, o vaflinius puodelius įmonė šiems ledams kepa pati. „Aurum“ vanilinio plombyro receptūra – klasikinė, atnaujinta 2013 metų sezonui. Šių ledų eksportuojama į Latviją, Graikiją bei Airiją.
„Zigmo“ šaltai rūkyta silkių filė aliejuje „ICECO“ technologų pagaminta 2012 m. pagal prancūzišką receptą, kruopščiai tobulinant ir gryninant produkto skonį. Silkė rūkoma natūraliu būdu. Pirmą kartą šis gaminys pristatytas didžiausioje tarptautinėje žuvų produktų perdirbimo, prekybos ir logistikos parodoje „European Seafood Exhibition” Briuselyje 2012 m. gegužės mėn. Gaminys ypač populiarus Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje bei Estijoje.
Konkursu „Lietuvos metų gaminys“ siekiama skatinti Lietuvos gamintojus kurti aukštos kokybės produkciją, galinčią konkuruoti Lietuvos bei užsienio rinkose, informuoti vartotojus apie galimybę įsigyti patikimą, kokybišką, gamtai draugišką ir visais požiūriais saugų lietuvišką gaminį, skatinti Lietuvos žmones rinktis lietuvišką prekę. Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvoje registruotos įmonės ir pateikti tik Lietuvoje pagamintus gaminius, esančius rinkoje ne mažiau kaip pusę metų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...