2011 Rugpjūčio 31

Atsvaros šokiams ir bulvarui naujame televizijos sezone – nedaug

veidas.lt

Visi lietuviški televizijų kanalai jau pristatė šio rudens naujienas. Deja, tikrų naujienų beveik nėra. TV3 ir LNK, kaip ir pastaruosius trejus metus, žiūrovus prie ekranų vėl vilios to paties formato šokių projektais.

Kaip didžiausios naujienos vėl pristatomi ir muzikiniai šou, kuriuose tikros muzikos bus mažai, pavyzdžiui, LNK “Dainuok, jei gali”. Šiame projekte scenos žvaigždės bandys dainuoti pakabintos žemyn galva ar depiliuojant joms kūną.
BTV, anot šios televizijos Savireklamos skyriaus vadovo Andriaus Rimkūno, siekia tapti atsvara TV3 ir LNK, todėl tuo metu, kai bus rodomi šokių projektai, pasiūlys kitokių laidų, tačiau bulvaro ir čia netrūks. Asta Stašaitytė-Masalskienė naujoje gyvenimo būdo laidoje kalbins Lietuvos garsenybes ir pasakos išskirtines istorijas. Kasdien per BTV bus galima žiūrėti laidą “Kviečiu vakarienės”, kurioje penki žmonės vyks pas vieną iš jų į namus, ten taisys vakarienę ir kalbėsis. O Andrius Užkalnis su pašnekovais studijoje gvildens aktualias kasdienes problemas. Panašaus žanro laidą “Negaliu tylėti” šį rudenį pristato ir “Lietuvos ryto” televizija. Tik čia dar bus bandoma išaiškinti, pavyzdžiui, besiverčiančius prostitucija ar demaskuoti apsišaukėlius.
Krepšinio sirgalius “Lietuvos ryto” televizija bandys pritraukti laida “Krepšinio karštinė”. “Ją ves specialiai iš JAV grįžusi Rita Stankevičiūtė, ji studiją įsikurs prie didžiausių sporto arenų ir atskleis, kokiomis nuotaikomis gyvena krepšinio aistruoliai”, – žada “Lietuvos ryto” televizijos atstovas Mantas Kazlauskas.
LTV nuo komercinių kanalų bandys išsiskirti pasiūlydama daugiausiai analitinių laidų. Štai Virginijus Savukynas ves naują analitinę aktualijų laidą “Įžvalgos”, – jos dalyviai kalbėsis ne tik politinėmis temomis. Pristatoma ir nauja socialinių eksperimentų laida “Vieša paslaptis”, taip pat žurnalistinių tyrimų laida “Ypatingas atvejis”. Be to, LTV kaip atsvarą lėkštiems humoro projektams šį sezoną siūlo socialinės satyros laidą – ši bus kuriama pagal Juozo Erlicko kūrinius.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...