2011 Lapkričio 17

Atsiskaityti už komunalines paslaugas – vienu pavedimu

veidas.lt


Vilniuje prieš mėnesį pradėta teikti nauja paslauga – galimybė apmokėti elektros, dujų, vandens, kai kurių interneto tiekėjų sąskaitas vienu pavedimu.

Įmonės „Viena sąskaita“ valdybos pirmininkas Darius Žakaitis „Veidui“ teigė, kad prieš trejus metus ši paslauga pradėta siūlyti Kaune ir šiuo metu kauniečiai vienu pavedimu gali susimokėti už daugelį paslaugų – elektrą, vandenį, dujas, šiukšlių išvežimą, šildymą, apsaugą, internetą, kabelinę televiziją, namo administravimą ar net „Kauno dienos“ prenumeratą. „Šiuo metu deramės ir su darželiais“, – pridūrė D.Žakaitis.
Visoje Lietuvoje paslauga „Viena sąskaita“ šiuo metu naudojasi 25,6 tūkst. namų ūkių. Daugiausiai klientų Kaune (19,3 tūkst. namų ūkių), Klaipėdoje (5,2 tūkst.) ir Vilniuje (netoli tūkstančio). Įmonė sudarinėja sutartis su tiekėjais visoje Lietuvoje, tad klientų yra ir mažesniuose miestuose.
Klientas interneto tinklalapyje vienasaskaita.lt pildo skaitiklių rodmenis, mato sąskaitų suvestinę, o viską apmoka vienu pavedimu per elektroninę bankininkystę ar grynaisiais pinigais spaudos kioskuose, Lietuvos bankų ar Lietuvos pašto skyriuose. Komisinis įmonės „Viena sąskaita“ mokestis siekia iki 3 Lt – už vieną nurodytą tiekėją imama po 42 centus, tačiau kaina už vieną sąskaitą neviršija 3 Lt.
„Naudodamiesi šia paslauga gyventojai valdo namų ūkio finansus, nes suveda savo sąskaitas į vieną vietą. Apmokėjus šią sąskaitą lieka sumokėti už maistą ir pramogas“, – tvirtina D.Žakaitis.

Daugiau šia tema:
 • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

 1. tylusis tylusis rašo:

  Skaičiau “vienaSaskaita” reklamą. Pasirodo, Vardenis Pavardenis iš Šiaulių nesinaudoja telefonu!!!
  O štai Naftinis Mažeikinis už namų bendrijos paslaugas,
  vandenį, energiją, “Lesto”, dujas gauna vieną sąskaitą ir už jos apmokėjimą neprimoka nė cento! Už internetą + 0,45 lt. Už kabelinę sumoka už metus į priekį ir gauna nuolaidą vienam mėnesiui 23,00 lt! Už telefoną sumoka tiesioginiu debetu! Rezultatas – 22,55 lt pelno! Kviečiam visus į Mažeikius – Tik čia jūs ne tik sutaupysit, bet ir uždirbsit! (Gaila, Marijono nepavyko nusamdyti reklamai :D )


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...