2014 Kovo 11

Apie ką svajoja žvaigždės?…

veidas.lt


Praėjusį savaitgalį sostinėje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė, kurioje taip pat apsilankė po Lietuvos miestus keliaujantis „Svajonių karavanas“. Visi, kurie kažką pirko, dėl kažko derėjosi ar tik vaikštinėjo, galėjo trumpam sustoti ir tiesiog pasvajoti.
Naujas namas, kelionė į egzotišką šalį, naujas automobilis ar tiesiog laisva minutė mėgstamai knygai ir kavos puodeliui – žmonės turi pačių įvairiausių ir netikėčiausių svajonių. Savo slapčiausiais norais pasidalijo ir žinomi Lietuvos pramogų pasaulio žmonės.
Žurnalistė, laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Eglė Skrolytė prisipažino, kad jos svajonės ne tik jai suteikia laimės, bet ir pareikalauja kantrybės: „Aš myliu svajones. Savas. Jos mane daro laimingą tiesiog savo egzistavimu, šildo, skatina judėti, tapti geresne ir… moko mane tapti išmintingesnei. Reikėtų pasakyti, kad šis mokymo metodas reikalauja kantrybės ir pirmiausiai manosios. Myliu svajones kituose žmonėse, o neretai kitus pamilstu būtent dėl jų svajonių. Yra sakoma: pasakyk, kas tavo draugai ir pasakysiu, kas tu toks. Aš šį pasakymą perfrazuočiau savaip: papasakok man apie savo svajones ir aš suprasiu, kas tu.“
Aktorė Redita Dominaitytė paatviravo turinti „žemiškų“ norų: „Svajoju apie naują „Knygos teatro“ spektaklio pastatymą, pagrindinį vaidmenį pilnametražiniame filme, asmeninį masažistą ir trenerį, atostogas su šeima šiltuose kraštuose… Apie gerą sveikatą, draugišką aplinką ir dar daug apie ką.“
„Svajoti reikia, tik nereikia apie tai garsiai kalbėti, nes aplink daug skeptikų su nereikalingais patarimais. Svajonių reikia išlaukti, kol jos taps realybe. Kiekvienam sveika turėti savo svajonių pasaulį, o jį patikėti galima tik labai patikimam žmogui, kuris jo nesugriaus savo patarimais ar neišpasakos kitiems. Svajonių pasaulis suteikia jėgų tol, kol yra apsaugotas ir priklauso tam, kas jį sukūrė. Svajoju apie tai, kad rusai nenorėtų sugrąžinti mūsų į buvusią sąjungą, kad mes būtume stiprūs, turėtume savo „stuburą“ ir liktume nepriklausomi. Gal skamba kvailai, bet tokios svajonės per atstumą…“, – savo mintimis apie svajones dalijosi dizainerė Žydrūnė Grigonytė.
O aktorius Dainius Martinaitis nedaugžodžiavo apie savo mintis: „Svajoju išmokti svajoti… Trumpai ir aiškiai.“

„Svajonių karavanas“ – pilietinė ir edukacinė akcija, kurios metu bus rengiami švietėjiški renginiai, dalijamasi šeimų sukurtomis gėrybėmis, o svarbiausia – žmonės bus raginami nepamiršti svajoti, nes svajonės pildosi. Kovo 1-ąją startavęs „Svajonių karavanas“ septynis mėnesius keliaus po įvairiausius šalies miestus ir pildys didžiausias šeimų svajones ir plėtos sąmoningos ir vieningos šeimos idėją.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...