2015 Birželio 20

Apdovanotas Tomas Venclova

veidas.lt

Poetas, eseistas, vertėjas Tomas Venclova Lenkijos ir Lietuvos bendradarbiavimo ir dialogo forume apdovanotas Jerzio Giedroyco premija.

 

 

VEIDAS: Prieš kelerius metus jūs išsakėte savo nuomonę ir nuotaikas dėl Lietuvos intelektinės atmosferos, diskusijų galimybių. Ar kas nors pasikeitė nuo to laiko?

 

T.V.: Man sunku spręsti, kadangi aš ne taip jau dažnai būnu Lietuvoje ir seku jos visuomenės nuomonę daugiausiai per interneto portalus. Tie dalykai, apie kuriuos klausiate – daugeliui metų, daugeliui dešimtmečių. Teigiamos tendencijos egzistuoja,  bet jos plėtojasi labai lėtai. Sunku ir tikėtis, kad plėtotųsi labai greitai, kadangi yra didžiulės masės žmonių, kurie turbūt suinteresuoti, kad tai ne itin greitai keistųsi.

 

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (3)

 1. Horacijus Horacijus rašo:

  Jei žmogus Lietuvoje visą gyvenimą sunkiai dirba, tai jis nulis. O jei gyvena užsienyje ir mėgaujasi visais gyvenimo malonumais, tai tokį dar reikia apdovanoti. Ką jis gero padarė Lietuvai ??/

 2. ntt ntt rašo:

  Ką gero padarė Lietuvai? Parodė pasauliui, kad ne visi lietuviai – nuliai.

 3. ntt ntt rašo:

  Ką gero padarė Lietuvai? Parodė pasauliui, kad ne visi lietuviaiu – nuliai.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...