2012 Lapkričio 05

Andrius Kaniava su projektu „Musė“ kviečia į koncertus

veidas.lt


Lygiai prieš metus į skrydį pakilęs Keistuolių teatro aktoriaus suburtas koncertinis projektas su pučiamųjų orkestru „Musė“ ir toliau klajoja po Lietuvą. Lapkričio 21 d. 19 val. Keistuolių teatre žinomas bardas žada surengti smagų pasirodymą, kurio metu pamėgtos A.Kaniavos dainos skambės pritariant orkestrui, kompozitoriaus Sigito Mickio parašytomis dainų aranžuotėmis. O per pačias Kalėdas, gruodžio 26 d., į Kauno „Romuvos“ kino salę visus kauniečius ir miesto svečius kvies praleisti šventinį vakarą kartu.
Projekte dauguma Andriaus Kaniavos dainų skamba stipriai kitaip, pritariant šauniam orkestrui, kuriame groja Laurynas Lapė (trimitas), Tomas Vaičiulis (trimitas), Tomas Karka (trombonas), Audrius Stasiulis (bosinis trombonas), Darius Bažanovas (tuba), ritmą laiko Tomas Kulikauskas (mušamieji), Sigitas Mickis (orkestro meno vadovas, klavišiniai, akordeonas) ir žinoma Andrius Kaniava. Tie, kurie gyvena su Andriaus Kaniavos muzika, turi galimybę atrasti šį bardą kiek kitokį, kadangi koncertuose su „Muse“ dera ne tik muzika, tekstai, bet ir teatras. Tarpuose tarp dainų žinomas aktorius įterpia šmaikščius pasakojimus, taip pristatydamas kiekvieną kurinį. Todėl, kaip pats atlikėjas sako, kalbėti galima daug, tačiau kalbomis tokio vaizdo, kurį gali išvysti koncerto metu, nesukursi, todėl kviečia ateiti ir pamatyti. O organizatoriai, Viešoji įstaiga „Bardai LT“ antrina, jog pamatytas vaizdas išliks ilgam, kol sulauksite dar vieno pasirodymo.
Taigi visus, kurie dar to nematė arba matė ir nori tai pamatyti dar kartą, kviečiami apsilankyti koncertuose.
Sausio 25 d. A.Kaniavos ir orkestro “Musė“ pasirodymas Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre. Vasario mėnesį koncerto sulauks Gargždų kulturos centro lankytojai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...