2010 Gruodžio 07

Kinas

Alas Pacinas vos neprarado vaidmens “Šuniškoje popietėje”

veidas.lt

Pasirodo, kad aktorius Alas Pacino (Alas Pačinas) buvo atsisakęs vaidmens “Oskaru” apdovanotame filme “Šuniška popietė” (Dog Day Afternoon), kai kelioms dienoms pasinėrė į girtuoklystes Londone.

Nors vėliau, juostos prodiuseriui įtikinus jį blaivia galva perskaityti scenarijų, aktorius pakeitė nuomonę.

Holivudo veteranas jau buvo pasirašęs sutartį atlikti banko plėšiko vaidmenį 1975 filme, už kurį vėliau buvo nominuotas Kino meno akademijos apdovanojimui, bet po audringos nakties Londone pakeitė savo sprendimą.

Tačiau filmo prodiuseris Martinas Bregmanas neketino pasiduoti. Jis įtikino A.Pacino liautis gėrus ir sugrįžti.

“Tai buvo vienas tų gėrimo Londone atvejų, kai aš atmečiau vaidmenį “Šuniškoje popietėje”. Aš tikrai jo atsisakiau. Pasakiau, kad nenoriu eiti į banką, jį plėšti ir daryti visas tas nesąmones… “, – pasakojo aktorius Larry Kingo (Lario Kingo) pokalbių laidoje.

“Aš tikrai jo atsisakiau, nors jau buvau pasakęs “taip”. Ir man labai pasisekė, kad šalia manęs buvo tokie žmonės kaip Marty Bregmanas ir (režisierius) Sidney Lumetas (Sidnis Lametas)… “- tęsė jis.

“Jie gerai suprato, kad aš to nedarysiu. Aš pasitraukiau, o jie turėjo kažką kitą. Bet Bregmanas dar kurį laiką mane spaudė, spaudė, spaudė…. O aš atsakiau: “Marti, aš to nenoriu”. Tada jis pasakė: “Jeigu truputį negertum – ar galėtum kurį laiką negerti …. ir perskaityti scenarijų?”. Aš pasakiau: “gerai”. O jis pakartojo: “Ne. Kalbu rimtai. Tik negerk” , – toliau pasakojo A.Pacino.

“Tada porą dienų aš negėriau ir perskaičiau scenarijų. Viskas pasidarė aišku. Ir kodėl aš to nedarau, paklausiau savęs. Turiu tai vaidinti. Tada jam paskambinau ir pasakiau: “žinai, Marti, tu teisus – scenarijus yra puikus”. O jis: “Gerai. Pakalbėsim vėliau”… Jis veikė kažkaip gudriai ir suktai, kaip tik jis moka… ir man labai pasisekė, kad jis ten buvo”, – sakė aktorius.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...