2014 Gegužės 15

AB „Citadele“ banke auga gyventojų indėlių portfelis

veidas.lt


AB „Citadele“ banko indėlių portfelis 2014 m. pirmąjį ketvirtį išaugo 12 proc., palyginti su 2013 m. ketvirtu ketvirčiu, ir pasiekė 769,5 mln. Lt. Indėlių portfelio augimą lėmė 16 proc. išaugusi fizinių asmenų indėlių suma.

Per pirmuosius tris šių metų mėnesius individualių ir verslo klientų paskolų portfelis, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, padidėjo 2,4 proc. Privačioms įmonėms suteiktos paskolos augo daugiau nei 30 proc. ir sudaro 270 mln. Lt. „Citadele“ bankas ir šiemet išlieka vienu iš lyderių, teikiančių kreditus SVV įmonėms ir ŽŪ subjektams su garantinių fondų garantijomis.

Banko turtas, lyginant su 2013 m. pirmu ketvirčiu, išaugo 9 proc. ir perkopė 1,04 mlrd. litų ribą. „Citadele“ banko likvidumo rodiklis – 46,01 proc. (LB nustatytas normatyvas – 30 proc.).

„Pirmasis ketvirtis bankui buvo sėkmingas – augo indėlių ir vertybinių popierių portfelis, didėjo klientų skaičius ir jų aktyvumas naudojantis banko paslaugomis, teikėme paskolas gyventojams ir verslo įmonėms. Aktyviai kredituojame įmones bei žemės ūkio subjektus su garantinių fondų INVEGA ir Žemės ūkio paskolų garantijų fondo garantijomis, suteikiančiomis galimybę nedidelėms įmonėms gauti paskolą palankesnėmis sąlygomis. Daug dėmesio skiriame „American Express“ kortelių vertei didinti ir tobuliname šio produkto savybes, kuriame klientams ilgalaikę produkto naudą, – sako „Citadele“ banko valdybos narys, Finansų tarnybos direktorius Jonas Grincius.

Per pirmąjį 2014 m. ketvirtį bankas uždirbo 3,948 mln. litų neaudituoto grynojo pelno, tai yra teigiamas banko veiklos rodiklis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...