2014 Birželio 30

A.Rupšys: „Vidinis tobulėjimas vadovui yra be galo svarbus“

veidas.lt


Telekomunikacijų kompanija „Ruptela“, teikianti inovacines transporto stebėjimo paslaugas, yra ne tik pažangi bei sparčiai auganti, bet ir socialiai atsakinga įmonė. Čia taip pat nebijoma pripažinti klaidų.
„Verslas, ypač vadovavimas, yra toks dalykas, kurio privalai mokytis kasdien. Svarbu suvokti, kad tu, verslo vadovas, dažnai pats gali tapti didžiausiu savo įmonės stabdžiu. Vadovas nustato kryptį, o kiti žmonės tuo seka, todėl, jeigu vadovas turi neteisingą įsivaizdavimą, tampa kliūtimi“, – teigia įmonės įkūrėjas ir vadovas Andrius Rupšys.
Pats verslininkas tikina kiekvieną dieną sužinantis ką nors naujo ir visada stengiasi būti atviras naujai informacijai. Jis yra perskaitęs (ar perklausęs) daugybę klasikinių vadybos veikalų, taip pat domisi naujausiomis vadybos tendencijomis ir tyrimais, o gerąsias praktikas pritaiko įmonėje.
„Andrius yra imlus, greitas ir ryžtingas. Tai, ką jam siūlai, jis įgyvendina šimtu procentų: viską ima, viską taiko ir greitai turi teigiamų rezultatų. Kai kurioms įmonėms kažką papasakoji, deja, tai nugula stalčiuose“, – charakterizuoja „TMD partners“ konsultantas Gintaras Butkus.
Informacinių ir ryšių technologijų įmonių asociacijos „Infobalt“ vykdančiojo direktoriaus Edmundo Žvirblio teigimu, šiuo metu A.Rupšys yra vienas inovatyviausių vadovų Lietuvos informacinių technologijų sektoriuje. Be to, jis yra geranoriškas žmogus, su kuriuo lengva bendradarbiauti ir rasti bendrą kalbą.

Jauna įmonė vertinama puikiai
Septynerius metus veikianti „Ruptela“ siūlo tiek programinę įrangą, tiek savo sukonstruotus originalius prietaisus, leidžiančius, prisėdus prie kompiuterių ekranų, stebėti krovinių judėjimą pasaulyje (sunkvežimių vietą, greitį, sustojimus ir kt.) ir tam tikrus parametrus (kuro lygį bake, temperatūrą ar specifinius klientams reikalingus rodmenis). Tai leidžia įmonėms geriau valdyti turimus resursus ir sumažinti kaštus. Šiuo metu „Ruptela“ dirba 87-iose šalyse, padalinius turi šešiose, o netrukus įkurs dar vienoje. Ji plečia ne tik veiklos geografiją, bet ir produkcijos asortimentą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...