2016 Rugpjūčio mėnesio archyvas

veidas.lt

Europos Parlamento Tarptautinės prekybos komiteto narė L.Andrikienė – apie tai, kodėl Kinijos nedomina Lietuvos mėsos ir pieno pramonė, bet kodėl šios šalies veikla taip suaktyvėjo Klaipėdos uoste.

veidas.lt

Dauguma gimnazijų 2016 m. „Veido“ gimnazijų reitinge gan smarkiai pakeitė savo vietas – vienos krito žemyn per keliasdešimt vietų ar iš reitingo uodegos atsirado pirmoje jo pusėje ir aplenkė nemažai dar pernai geresnėse pozicijose buvusių kolegių. Nors kai kurios egzaminų ar įstojimo rezultatus akivaizdžiai pagerino, tačiau vis tiek krestelėjo žemyn, nes buvo tokių mokyklų, kurioms šiuos rodiklius pavyko pagerinti dar labiau.

TURKIJA

veidas.lt

Dabartinė politinė sumaištis Turkijoje lengviau suprantama atsižvelgus į tos valstybės sąrangą, kurioje kariuomenei teko pažangos variklio ir pasaulietinių vertybių sargo vaidmuo.

ŠVIETIMAS

veidas.lt

Gerinti mokinių pasiekimus visose ugdymo pakopose ir visose mokyklose – tokį svarbiausią naujų mokslo metų prioritetą numato Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM).

KITU KAMPU

veidas.lt

Rugpjūčio 12-ąją pasikeitė Rusijos prezidento Vladimiro Putino administracijos vadovas. Iškilo 44 metų amžiaus Antonas Vaino, o ankstesnis vyr. administratorius Sergejus Ivanovas (63 m.) tapo specialiuoju prezidento atstovu gamtosaugos, ekologijos ir transporto srityse – „katyčių patikėtiniu“, kaip juokavo žiniasklaida, nes tai postas, iš kurio tik į pensiją. A.Vaino, greta kitų nuopelnų, yra išradęs nooskopą – dalyką, kurio keliais žodžiais nenusakysi.

TECHNOLOGIJOS

veidas.lt

Lietuviškų išmaniųjų saugumo sistemų gamintojai sako, jog mobiliuoju telefonu atbaidyti neprašytus svečius ar gauti žinutę, kad kažkas pravėrė svetainės duris, – daug paprasčiau ir prieinamiau, nei daugeliui atrodo.

veidas.lt

  Ekspresas . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .6 Savaitės interviu Istorikas A.Nikžentaitis: „Esame pasmerkti dirbti su Lenkija“ . . . . . . [...]

ŠVIETIMAS

veidas.lt

Vilniaus r. Mickūnų gimnazijai priklauso trys šių metų Lietuvos mokinių olimpiadų laimėjimai ir visi šie pasiekimai skirtingose olimpiadose yra vieno mokinio – būsimo vienuoliktoko Konstanty Kedos.

POLITIKA

veidas.lt

Vis pasigirsta balsų, jog Vladimiro Putino režimo dienos suskaičiuotos. Tačiau režimas kaip gyvavo, taip ir tebegyvuoja, taip pat daug ir aktyviai dirba, kad išsilaikytų valdžioje.

veidas.lt

Rugpjūčio 29 d., pirmadienį, Prezidentė Dalia Grybauskaitė Molėtuose pagerbė Holokausto aukų atminimą.

TRYS KLAUSIMAI

veidas.lt

Prieš savaitę Lietuvos socialdemokratų partijos vicepirmininkas apie Darbo kodeksą kalbėo itin kritiškai, nors dabar valdantieji jau žada jį palikti.

TYRIMAS

veidas.lt

Maždaug 12 procentų Lietuvos kapitalo įmonių teigia sulaukusios užuominų ar net konkrečių kyšio prašymų iš valdininkų per pastaruosius penkerius metus.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...