2013 Liepos mėnesio archyvas

veidas.lt

Nidos kultūros ir informacijos centre „Agila“ nuo penktadienio, rugpjūčio 2 d., pradės veikti paroda „Kova dėl Klaipėdos – įvykiai ir žmonės“, skirta Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 90-osioms metinėms paminėti.

veidas.lt

Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ pirmoji Lietuvoje pristatė galimybę telefonu bendrauti aukštos skambučių kokybės ryšiu – HD balsas. Tai naujas įprastų skambučių standartas ir pirmoji pasaulinė inovacija šioje srityje per pastaruosius 20 metų. Vartotojams jis leidžia girdėti natūralesnį pašnekovo balsą bei sumažina foninio triukšmo garsą.

veidas.lt

Antrojo pagal turtą Skandinavijoje ir didžiausio banko Danijoje „Danske Bank“ filialas Lietuvoje, populiariausia telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ ir VĮ Registrų centras, skatindami mobiliojo elektroninio parašo naudojimą Lietuvoje, įdiegė naują projektą – mobiliojo elektroninio parašo išdavimą banke.

veidas.lt

Daugiausia laisvos elektros energijos rinkos klientų Lietuvoje turintis nepriklausomas tiekėjas „Energijos tiekimas“ nuo rugpjūčio pradės tiekti elektros energiją klientams Latvijoje ir Estijoje. Pirmieji bendrovės klientai šiose šalyse – Lietuvos Respublikos ambasados, įsikūrusios Rygoje ir Taline.

veidas.lt

Planšetinių kompiuterių pardavimas Lietuvoje didėja ir kurį laiką dar šiek tiek didės. Vis dėlto analitikai sako, kad planšečių era pasaulyje per ateinančius kelerius metus gali baigtis.

veidas.lt

Nors Lietuvos ūkis jau pasiekė 2008 m. lygį, leidyba tebėra vienas iš nedaugelio sektorių, kurie tebesmunka toliau. Kaip parodė rizikos vertinimo bendrovės “Creditreform Lietuva” analizė, leidybos pajamos siekia tik pusę prieškrizinio lygio: 2008 m. šis sektorius uždirbo 884 mln., o 2012 m. – 457 mln. Lt.

Audrius Bačiulis

veidas.lt

Kova iki paskutiniųjų su gėjų eitynėmis ar drastiškos Vilniaus transporto reformos gali būti dalis Artūro Zuoko plano susikurti sau naują rinkėjų masę.

veidas.lt

Prekybos centrų tėvu Lietuvoje vadinamas Mindaugas Marcinkevičius šiandien gyvena ledo rituliu, Baltarusijoje plėtojamu prekybos tinklu ir yra vienas didžiausių investuotojų į nekilnojamąjį turtą.

veidas.lt

Antradienį 20 val. Palangos Gintaro muziejuje prasidės iki trijų koncertų sutrumpėjusios „Nakties serenados“ su Lietuvos kameriniu orkestru. Pirmajame koncerte girdėsime smuikininko Vilhelmo Čepinskio atliekamą A.Vivaldi ir W.A.Mozarto kūrinių programą, ketvirtadienį 20 val. muziejaus terasoje dainuos solistės Asta Krikščiūnaitė ir Ieva Prudnikovaitė, o penktadienį 20 val. nuotaikingą programą „Kartą laukiniuose Vakaruose“ atliks lūpinės armonikėlės meistras Gianluca [...]

veidas.lt

Tokio žanro straipsnių, kaip dabar skaitysite, Lietuvos žiniasklaidoje būta labai mažai. Tačiau “Veidas” mano, kad verta pabandyti, nes mums pasirodė įdomus dviejų garsių Lietuvos žmonių – astrologo Naglio Šulijos ir ekonomistės Rūtos Vainienės susirašinėjimas aptarinėjant Lietuvos ekonomikos perspektyvas.

veidas.lt

  Pagrindinė laidos tema – tiesioginės transliacijos internetu. Domimės iš techninės ir programinės pusės. Taip pat dalijamės aktualiausiomis naujienomis, žiūrime interneto įdomybes ir, žinoma, skelbiame konkurso nugalėtoją!

veidas.lt

Prieš pat Lietuvos pirmininkavimą ES Tarybai sostinėje nutiesti nauji šaligatviai atrodo panašiai kaip senieji, pakloti dar sovietmečiu. Prieš mėnesį sudėtos naujos pigios šaligatvių plytelės jau suskeldėjusios ir ištrupėjusios.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...