2013 Sausio 31

2012 metais „Omnitel“ uždirbo 507 mln. litų

veidas.lt


Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ 2012 m. uždirbo 507 mln. Lt. Bendrovė ir praėjusiais metais aktyviai plėtojo mobiliųjų duomenų verslą, atsižvelgdama į vis augantį savo vartotojų poreikį mobiliojo interneto paslaugoms.

„Omnitel“ pajamos iš mobiliojo interneto paslaugų bei išmaniosios įrangos, nešiojamųjų kompiuterių bei mobiliojo interneto modemų pardavimų per 2012-uosius augo 12 proc., palyginti su 2011 m., o klientų perduotų mobiliųjų duomenų srautas per metus išaugo net 51 proc.

2012 m. „Omnitel“ savo klientams pasiūlė dar geresnes mobiliojo interneto kompiuteryje kainas ir už tą pačią kainą suteikė daugiau galimybių. Nuo praėjusių metų gruodžio „Omnitel“ klientai vieninteliai Lietuvoje gali naudotis ne tik 3G, bet ir 4G LTE ryšiu su tais pačiais modemais, kurie palaiko visas technologijas ir mobiliojo ryšio tinklą parenka automatiškai. Tai leidžia, turint tą patį modemą ir „Omnitel“ mobiliojo interneto kompiuteryje planą, patogiai juo naudotis visoje Lietuvoje, greičiausioje 4G LTE padengimo zonoje, kur mobiliojo interneto sparta siekia net iki 80 Mbps, bei plačiausiame Lietuvoje „Omnitel“ 3G tinkle.

2012-aisiais nuveikėme daug darbų gerindami savo klientų patirtį. Mums svarbu, kad „Omnitel“ klientai turėtų geriausius potyrius naudodamiesi mūsų paslaugomis. „Omnitel“ daug investuoja į tinklo ir produktų vystymą, bet lygiai taip pat – ir į žmonių, kurie dirba tiesiogiai su klientais, kompetencijų gerinimą, – sakė „Omnitel“ prezidentas Antanas Zabulis.

Iš viso per 2012 m. „Omnitel“ investavo 60 mln. Lt. Didelė investicijų dalis buvo skirta „Omnitel“ tinklo atnaujinimui bei 4G LTE tinklo statybai, kad bendrovės klientai turėtų dar didesnę tinklo aprėptį, aukštesnę spartą jame bei gautų dar kokybiškesnes paslaugas. 2012 m. pabaigoje atnaujinto tinklo privalumus jau juto 45 proc. bendrovės klientų. „Omnitel“ 4G LTE ryšiu yra padengti abu didieji Lietuvos miestai – Vilnius ir Kaunas, 4G LTE ryšys taip pat veikia Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje.

2012 m. „Omnitel“ įvykdė perversmą ir išankstinio mokėjimo paslaugų kainų srityje bei suteikė savo vartotojams daugiau aiškumo ir skaidrumo. „Ežys“ vartotojai nuo 2012 m. kovo į visus Lietuvos tinklus gali skambinti 9 ct už minutę standartiniu tarifu (pirma minutė su 9 ct sujungimo mokesčiu), kuris yra iki 5 kartų mažesnis nei išankstinio mokėjimo paslaugų rinkoje taikomi standartiniai įkainiai. Vartotojams tai suteikia galimybę vienodai palankiomis sąlygomis bendrauti su visų Lietuvos tinklų abonentais turint vieną SIM kortelę.

„Omnitel“ EBITDA marža išliko stabili ir 2012 m. buvo 27 proc. (2011 metais – 28 proc.).  „Omnitel“ pajamos 2011 m. buvo 555 mln. litų. Esminę neigiamą įtaką pajamoms per 2012-uosius turėjo sumažinti skambučio užbaigimo mokesčiai šalies viduje. 2012 m. pabaigoje „Omnitel“ turėjo 1 mln. 953 tūkst. vartotojų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...