2014 Birželio 22

100-ąjį komedijos „Primadonos“ pasirodymą vertino ir žiūrovai, ir garsūs humoristai

veidas.lt

Matryno Siruso nuotr.

„Domino“ teatras savo gerbėjus kvietė paminėti gražaus komedijos „Primadonos“ jubiliejaus. Per kiek daugiau nei metus kuomet įvyko komedijos premjera spektaklis buvo suvaidintas lygiai 100-tą kartų. Tad į išskirtinį šimtąjį pasirodymą rinkosi ir neeiliniai svečiai. Tarp žiūrovų matėsi ir gerai visuomenei žinomų žmonių, ir spektaklyje vaidinančių aktorių artimųjų.
Prieš pasirodymą vieną pagrindinių vaidmenų atliekantis Mantas Stonkus mėgino atsiminti pirmąjį, kartą kai scenoje atliko šį vaidmenį. „Buvo labai daug streso, veiksmo. Žiūrovas to nemato, tačiau judesio užkulisiuose net daugiau nei scenoje. Spektaklyje gausu kostiumų kaitos. Ir net sunku patikėti, kad netrukus scenoje šiame vaidmenyje būsiu šimtąjį kartą. Atsimenu, kad nebuvo lengva įsikūnyti į moterišką personažą. Tačiau užsidedi aukštakulnius, suknelę, korsetą. Ir balsas automatiškai paaukštėja“, – juokavo M. Stonkus.
Premjeroje apsilankė ir kolegų sugebėjimus įsikūnyti į primadoną vertino „Humoro klubo“ nariai Justinas Jankevičius, Mantas Katleris, aktorės Larisa Kalpokaitė, Asta Baukutė ir kiti. Po spektaklio kalbintas Justinas Jankevičius negailėjo gerų žodžių aktoriams. „Tikrai nuostabus spektaklis. Labai gerai parinkti aktoriai, kurie puikiai atliko savo roles. Gana keista buvo matyti Mantą Stonkų šioje rolėje. Pastebėjome, kad tai, ką daro scenoje, jis dažnai mėgsta perkelti ir į mūsų gyvenimus, o tai, ką darome gyvenime, jis pritaiko scenoje“, – apie „Humoro klubo“ kolegos pasirodymą sakė J. Jankevičius.
Komedija „Primadonos“ – vienas gausiausiai lankomų „Domino“ teatro repertuare. Šmaikštus siužetas, profesionalūs aktoriai, puiki choreografija ir garantuota gero juoko dozė – komplimentai, kurių negaili salę po spektaklio paliekantys žiūrovai. Brodvėjiškoje komedijoje žiūrovai gali išvysti jau gerai žinomus aktorius: Eimutį Kvoščiauską, Mantą Stonkų, Šarūną Banevičių, Sakalą Uždavinį, Mindaugą Capą, Jovitą Balčiūnaitę, Austėją Lukaitę ir Joną Braškį.
Keno Ludvigo (Ken Ludwig) komedijoje „Primadonos“ du aktoriai anglai Džekas ir Leo, nebeturėdami vilties rasti normalų darbą, keliauja į JAV Pensilvanijos valstiją vaidinti per masonų ložės sueigą. Nepavykus sumanymui ir, kai viltys pakeisti savo gyvenimą dūžta, visai atsitiktinai juos pasiekia žinia, kad Jorko miestelyje senyva dama prieš mirtį ketina užrašyti palikimą dviem seniai nematytiems sūnėnams iš Anglijos. Aktoriai nusprendžia važiuoti į Jorką, apsimesti mylimais giminaičiais ir pasiglemžti pinigus. Staiga paaiškėja, kad tie giminaičiai – visai ne sūnėnai, o dukterėčios!

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...