2012 Liepos 18

„THE BALL & CHAIN“ Jūros šventės dūzgės retro reivo ritmu

veidas.lt


Kasmetinę Jūros šventę Klaipėdoje pratęs įspūdingas, visų laukiamas THE BALL & CHAIN koncertas, kuris jau yr sulaukęs didžiulio publikos dėmesio Klaipėdoje „Švyturio Menų Doke“.

„The Ball & Chain“ – tai atlikėjai Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis. Jiedu atlieka bendrą kūrybą, kuri gimsta virtuvėje, vonioje, kelionėse, vaikų kambaryje, netgi svečiuose pas draugus.

Šiais metais duetas kartu su savo pašėlusia grupe yra 100 % pasiruošę susilieti su žvaigždėmis danguje ir nušviesti jaukų vasarišką vakarą Lietuvos pajūryje!

„The Ball & Chain“ dainų kiekis nuo praeitos vasaros padvigubėjo, grupė stabilizavosi, po kūrybinių kančių atsirado publikos įvertintas albumas, Jurgis galutinai prisijaukino retro kelnes ir batus, o Erica… Erica ir taip visada nuostabi!

„Švyturio Menų Doke“ jiedu pasirodys kartu su Jonu Lengvinu prie būgnu ir ypatingu svečiu.

Jurgis ir Erica žino, kaip sukelti publiką ant kojų. Juolab, kad po intensyvaus sezono televizijoje, koncertinių turų ir pan., jiedu pajūry taip pat tikisi šiek tiek atsipalaiduoti ir leisti savo kūrybiškumui lietis laisvai.

Kviečiame švęsti Jūros šventę iki paryčių su pačia geriausia muzika ,,Švyturio menų doke“!
Rugpjūčio 3 d., penktadienis, 23:00 val.

Bilietai: Tiketos kasose arba internetu: http://www.tiketa.lt/the_ball__chain_juros_sventes_duzges_retro_reivo_ritmu_35489

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...