2013 Lapkričio 21

„Tele2” paskelbė ankstyvas Kalėdas – gigabaitus dalins po litą

veidas.lt

Lietuvos mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ kalėdines dovanas šiemet pradėjo dalinti anksti. Bendrovė kartu su neribotais pokalbiais bei SMS pasiūlė ir 1 GB duomenų naršymui. Visa tai – už 22 litus per mėnesį. Tai reiškia, kad mobilusis internetas kainuos vos vieną litą.

Kartu su „Tele2” neribotų pokalbių ir SMS planu „Pigiau“ užsakyti mobiliojo interneto paketą buvo galima ir iki šiol. Bendrovė šią paslaugą siūlė pigiausiai tarp operatorių. Naujas šventinis pasiūlymas mobilųjį internetą atpigina dar labiau.

„Kai buvo paskelbta apie neribotus pokalbius ir SMS, daug kas klausinėjo, kada pasiūlysim dar pigesnį mobilųjį internetą. Jį ir taip siūlome pigiausiai, bet šventėms kainą sumažinome dar labiau. Internetas po 1 Lt už gigabaitą yra tikrų tikriausia dovana, tokių mažų kainų dar nebuvo“, – sakė Tomas Burovas, „Tele2“ marketingo vadovas.

Pasak jo, toks pigus mobilusis internetas turėtų paskatinti naują mobiliojo interneto populiarumo proveržį Lietuvoje. Kaip anksčiau mobilusis ryšys, dabar nuosekliai pinga internetas, o pasiūlyta minimali kaina mobilių naršytojų skaičių padidins dar labiau.

Kartu su kalėdiniu pasiūlymu bus galima pigiau įsigyti ir vieną iš išmaniųjų „Samsung Galaxy“ arba „Nokia Lumia“ mobiliųjų telefonų. Priklausomai nuo pasirinkto modelio, jų mėnesio įmokos yra nuo 15 Lt/mėn., o pradinės įmokos – nuo 139 Lt.

Užsisakę šventinį „Tele2“ pasiūlymą, nauji ar esami operatoriaus klientai už 22 litų plano mėnesio mokestį galės kalbėti ir rašyti SMS neribotai. Naršymui jiems bus suteiktas 1 GB duomenų.

Apie šventinio pasiūlymo galiojimą ir kitą mokėjimo plano informaciją išsamiau skelbiama www.tele2.lt.

Esami klientai savo turimą planą gali pakeisti pagal sutartyje aprašytas plano keitimo sąlygas. Jas galima susižinoti ir „Tele2“ salonuose ar nemokamu telefonu 117.

Bendrovės „RAIT“ 2013 m. rugsėjo mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...