2014 Sausio 16

„Tele2“ užbaigė tinklo modernizavimą Latvijoje

veidas.lt

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ Latvijoje sėkmingai užbaigė 2012 m. pavasarį pradėtą mobiliojo ryšio tinklo modernizavimą.

Tai operatoriaus vartotojams užtikrins galimybę kokybiškesnėmis mobiliojo ryšio paslaugomis naudotis 99 proc. šalies teritorijos. Spartus „Tele2” mobilusis internetas bus pasiekiamas 95 proc. Latvijos teritorijos.

„Tele2” ryšio tinklas dabar yra pažangiausias šalyje. Modernizavimo naudą pirmiausia pajuto klientai. Nuomonių tyrimai rodo, kad mūsų klientai mobiliojo interneto paslaugomis yra patenkinti labiausiai”, – sake Valdis Vancovičs, „Tele2” valdybos pirmininkas Latvijoje.

Latvijoje „Tele2“ pastatė 240 naujų 3G bazinių ryšio stočių ir pasitelkusi naujausias technologijas atnaujino tinklo infrastruktūrą. Modernizuota tinklo įranga ir infrastruktūra bendrovei leis teikti ir itin spartaus 4G (LTE) mobiliojo interneto paslaugas.

„Tele2“ mobiliojo ryšio ir duomenų perdavimo tinklai yra tuo pat metu atnaujinami Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Tinklo ir programinę įrangą bei jų diegimo paslaugas visoms trims šalims tiekia vienas šios srities lyderių pasaulyje „Nokia Solutions and Networks“.

Vieningai visose Baltijos šalyse įgyvendinamas modernizavimas leidžia „Tele2“ išnaudoti masto ekonomijos efektą ir dar labiau sumažinti kaštus. Ateityje bendrovės galės naujas paslaugas diegti be didelių išlaidų ir išlaikyti mažas paslaugų kainas.

„Tele2“ vykdant tinklo modernizavimą, praėjusių metų vasarą buvo sujungtos bendrovės duomenų bazės Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Telefonų vagysčių atvejais tai bendrovei leidžia iš karto blokuoti telefonus visose trijose šalyse. Tai prisideda prie prekybos vogtais telefonais mažinimo.

Estijoje „Tele2“ 2013 m. atnaujino 30 proc. savo tinklo ir modernizavimą užbaigs šių metų pavasarį.

Lietuvoje operatorius praėjusių metų pabaigoje užbaigė 3G ryšio tinklo modernizavimą ir šiuo metu baigia 2G tinklo atnaujinimą.

Iš viso iki 2013 m. pabaigos „Tele2“ Lietuvoje atnaujino ir įrengė per 600 bazinių 3G ryšio stočių, 990 2G stočių, didžiuosius Lietuvos miestus sujungė nauju, 10 Gbps magistraliniu ryšio tinklu bei atnaujino klientų duomenų bazių valdymo įrangą.

Į įrangos atnaujinimą ir naujų stočių statybą Lietuvoje bendrovė per 9 praėjusių metų mėnesius investavo 26,4 mln. Lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...