2013 Rugsėjo 04

„Tele2“ su „Kaspersky Lab“ apsaugą nuo mobiliųjų grėsmių siūlys pigiausiai tarp operatorių

veidas.lt

Reaguodama į naujas grėsmes mobiliųjų įrenginių su „Android“ operacine sistema turėtojams, „Tele2“ savo klientams pasiūlė apsaugą nuo kenkėjiškų programų.

Paslaugą „Tele2“ teiks kartu su pasaulyje pirmaujančiais turinio apsaugos bei grėsmių valdymo sprendimų kūrėjais „Kaspersky Lab”. „Tele2” paslaugą siūlys už mažiausią tarp operatorių kainą – mobiliojo telefono apsauga „Kaspersky Internet Security for Android“ kainuos 1,4 Lt per mėnesį.

Tyrimų bendrovės GFK liepos mėn. atliktas 1004 respondentų tyrimas parodė, kad 12% apklaustų išmaniųjų telefonų turėtojų jau susidūrė su kenkėjiškų programų žala. Tarp paprastų telefonų naudotojų šis rodiklis buvo triskart mažesnis – 4%.

Nauja grėsmė jau suformavo mobiliųjų antivirusų paklausą. Mokėti už mobiliojo telefono apsaugą nuo kenkėjiškų programų sutiktų 36 proc. apklaustų išmaniųjų vartotojų.

„Mobiliojo ryšio vartotojams mobiliųjų virusų grėsmė yra dar nauja, todėl natūralu – kas susidūrė, tas žino, jog antiviruso reikia. Dalis žmonių, kuriems nauja paslauga bus aktuali, augs kartu su išmaniųjų telefonų skaičiumi ir mobiliojo interneto vartojimu,“ – sakė Mindaugas Kežionis, „Tele2“ Produktų skyriaus vadovas.

Lietuvos gyventojų apklausa taip pat parodė, kad apie kenkėjiškas programas mobiliesiems telefonams yra girdėję dauguma – net 91 proc. – apklaustų išmaniųjų turėtojų.

Arti pusės, 45% išmaniuosius turinčių apklausos dalyvių jau skiria dėmesio mobiliojo telefono apsaugai. Tarp įprastų telefonų naudotojų šis rodiklis yra triskart mažesnis – 15%.

Pasak M. Kežionio, „Tele2” užtikrino, kad saugumas būtų prieinamas visiems – paslauga siūloma už mažą mėnesio kainą, nereikia mokėti už metinę licenciją ir naudojimąsi galima bet kada sustabdyti.

„Tele2“ siūloma programa „Kaspersky Internet Security for Android“ yra paprasta naudotis, ji užtikrina visapusišką telefonų ir planšetinių kompiuterių apsaugą – naršant internete, siunčiant failus, atliekant internetinius pirkimus ir naudojantis mobiliuoju ryšiu. Pametus įrenginį ar vagystės atveju programa padės apsaugoti asmeninius duomenys ir nustatyti telefono buvimo vietą net pakeitus SIM kortelę.

„Mūsų statistika rodo, kad 2012 m. buvo sukurta 35 tūkst. kenkėjiškų programų, skirtų įrenginiams su „Android“ operacine. Šios programos sudaro 99% visų grėsmių. „Kaspersky Internet Security for Android“ išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius saugo nuo visų rūšių kenkėjiškų programų. Tam naudojama kombinuota apsauga – tradicinis antivirusas apjungtas su nuolat debesų kompiuterijos principu diegiamais atnaujinimais ir kitomis technologijomis. Be to, programa leidžia saugiai naršyti, o apsaugai nuo vagystės skirtos funkcijos dabar yra kaip niekad aktualios“, – sakė Andis Steinmanis, „Kaspersky Lab“ Baltijos šalių regiono vadovas.

Paslaugą visi pagal sutartį mokantys „Tele2” klientai gali užsakyti numeriu 1314 nusiuntę nemokamą žinutę su tekstu KMS. Taikomas mėnesinis mokestis leidžia nepermokėti už paslaugą – kai jos nebereikia, naudojimąsi galima bet kada sustabdyti ar nutraukti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

  1. ' rašo:

  2. Virginija Virginija rašo:

    Kokias apsaugos priemones pasirinkti paprastam vartotojui? Kaip išsirinkti antivirusinę programą? Norintiems apsisaugoti nuo visų šių pavojų specialistai siūlo vieną veiksmingiausių išeičių – pasirinkti tokią antivirusinę programą, kuri patikimai kovotų tiek su žinomais, tiek ir su nežinomais kenkėjais http://www.kaspersky24.lt/gresmes


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...