2012 Gegužės 16

„Skynet“ siūlo sparčiausią internetą ir IP televiziją

veidas.lt


Šiuolaikiniame pasaulyje nuolat kalbama apie interneto spartos svarbą. Tačiau šiandien tai reiškia kur kas daugiau nei megabitų skaičių per sekundę. Tai galimybė taupyti laiką, gauti gausybę informacijos, operatyviai atlikti užduotis, tiksliai planuoti veiklą bei sužinoti pačias paskutines naujienas apie aktualiausius pasaulio įvykius.
Remiantis populiariausio interneto spartos matavimo tinklo „Speedtest.net“ duomenimis, Lietuva antra pasaulyje pagal duomenų gavimo spartą (32,69 Mb/s). Greičiausiu internetu Lietuvoje, minėtos svetainės duomenimis, naudojasi sostinės gyventojai (37,11 Mb/s).
„Speedtest.net“ skaičiai rodo, jog sparčiausią internetą vilniečiams tiekia viena pažangiausių ir didžiausią patirtį turinčių Lietuvos IT bendrovių „Penki kontinentai“. Jai priklausantis „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ jau daugiau nei dešimtmetį diegia sostinėje šviesolaidinį „Skynet“ tinklą ir siūlo įvairių telekomunikacijų paslaugų: itin spartų internetą „Skynet“ (1 Gb/s), interaktyviąją IP televiziją, IP telefoniją, būsto saugos sprendimų.
UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ savo klientams siūlo ne tik itin didelės spartos interneto paslaugas, bet ir interaktyviąją IP televiziją – viena iš pažangiausių, perspektyviausių ir sparčiausiai populiarėjančių televizijos rūšių. Be daugybės TV kanalų, IP televizija siūlo patrauklių papildomų galimybių: išsinuomoti ir pamatyti norimą filmą, sekti įvykius ir bendrauti su draugais socialiniame tinkle „Facebook“ TV ekrane, pasirinkti norimą programą, balsuoti už patikusį šou dalyvį ar tiesiog išsakyti savo nuomonę apie tai, kad rodoma ekrane.
Jau nuo š. m. vasario mėnesio bendrovė „Skynet“ IPTV klientus kviečia naudotis 4–os kartos grafine TV vartotojo sąsaja, kuri visas IPTV funkcijas padės valdyti dar paprasčiau ir patogiau. Verta paminėti ir kitą atnaujintos sąsajos išskirtinumą – tai didelės raiškos, arba HD (angl. High–definition), kokybė. „Skynet“ IPTV – lyderė pagal HD bei 3D kanalų skaičių, tad pasiūlyti savo klientams HD kokybės sąsają – profesionalumo ir pagarbos klientui įrodymas.
„Skynet“ tinklo kurimui ir atnaujinimui naudojama itin pažangi ir patikima ilgametės bendrovės partnerės „Cisco Systems“ įrangą, leidžiančią užtikrinti kokybiškas paslaugas ir pasiūlyti vis didesnę interneto spartą.
UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, interneto ir duomenų perdavimo paslaugų teikėja „Skynet“ privatiems klientams nuo gegužės pradžios siūlo naudotis interneto, IP televizijos ir WEB televizijos paslaugomis už itin patrauklią kainą. Pasirinkusieji tokią galimybę ne tik sutaupys, bet ir galės naudotis kitomis paslaugomis be papildomų mokesčių.
Daugiau informacijos apie paslaugas ir naujuosius pasiūlymus – tinklalapyje http://www.skynet.lt/Namams/Internetas/Akcijos/Nezvejok-greitesnio-nerasi/

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...