2013 Kovo 14

„Saulės kliošas“ atskleidžia pirmuosius remiksų serijos kūrinius

veidas.lt

Vos praėjusių metų gruodį antrąjį albumą pristatęs „Saulės kliošas“, savo kūrybos gerbėjus ketina nustebinti dar viena naujiena – „Energy“ albumo dainų remiksų serija. Prie grupės projekto šiuo metu jau darbuojasi garsūs Lietuvos didžėjai ir muzikos prodiuseriai, dviejų iš jų – Leon Somov ir Jovani – versijas jau šiandien galima išgirsti ir atsisiųsti skelbimų portalo „Plius.lt“ specialiame puslapyje sauleskliosas.plius.lt.

„Vienas pagrindinių remiksų serijos tikslų – priartėti prie šokių muzika besidominčių žmonių rato. Norime, kad mūsų kūriniai skambėtų ir šokių aikštelėse“, – apie projekto idėją pasakoja vienas iš „Saulės kliošo“ grupės įkūrėjų Laurynas Šarkinas.

Pasak jo, šiuo metu skirtingi didžėjai remiksuoja 9 „Energy“ albumo dainas. Pirmasis, kuris su entuziazmu pasinėrė į šį projektą, buvo radijo laidų vedėjas ir didžėjus Jovani (Jonas Nainys).

„Kai klausiau „Saulės kliošo“ albumo, užkliuvo viena daina „The One“. Net nedvejojęs išsirinkau šią dainą ir pasakiau, kad ji mano. Prisėdau ir per dvi ilgas dienas bei naktis išėjo labai geras rezultatas. Artėjant pavasariui, meilės metui, ši daina dar labiau įkvėps ir sustiprins jausmus“, – greitakalbe beria Jovani.

Kitas projekto dalyvis, vienas žymiausių Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjų, Leon Somov pasakoja, kad idėja remiksuoti kurią nors „Saulės kliošo“ dainą buvo puoselėjama nuo praeitų metų, kai albumas dar tik buvo ruošiamas.

„Mielai sutikau dalyvauti projekte ir jau nuo pat pradžių ėmiausi visų darbų. Tai kokybiškas darbas, įdomus tuo, kad remiksuodamas kūrinį palikau praktiškai beveik viską, ką įgrojo grupė. Klausytojai dainoje išgirs mažiau man būdingos elektronikos, bet linksmesnį, nuotaikingą ir pavasarišką skambesį“, – sako Leon Somov.

Pirmuosius „Saulės kliošo“ albumo „Energy“ dainų remiksus galima išgirsti puslapyje sauleskliosas.plius.lt.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...