2014 Kovo 13

„Samsung Electronics Baltics“ – geriausias 2014 metų darbdavys Europoje

veidas.lt

Kaspars Filips Dobrovolskis nuotr.

„Samsung Electronics Baltics“ yra pirmoji įmonė Baltijos šalyse, kuri laimėjo prestižinį „Top Employers Institute” sertifikatą „2014 metų Europos Top darbdavys” ir taip pelnė tarptautinį pripažinimą dėl aukštų standartų laikymosi žmogiškųjų išteklių ir darbo aplinkos srityse.

„Mūsų atliktas išsamus tyrimas patvirtina, kad „Samsung Electronics Baltics“ yra viena iš įmonių, prisidedančių prie darbo sąlygų gerinimo visame pasaulyje. Tai bendrovė, kuri rūpinasi savo darbuotojais, ir gavusi „2014 metų Europos Top darbdavys” sertifikatą pelnytai laikoma viena geriausių darbdavių pasaulyje“, pabrėžė „Top Employers Institute” tarptautinių projektų direktorius Johannas Labuschagne. Įmonės buvo vertinamos penkiose kategorijose, tokiose, kaip atlygis už darbą, papildoma nauda ir darbo sąlygos, tobulėjimo galimybės, karjeros galimybės ir organizacinė kultūra. „Samsung Electronics Baltics“ išsiskyrė socialinėmis garantijomis, atlygio sistema ir socialinės atsakomybės projektais.
Įmonės rodiklius palyginus su kitų Europos kompanijų, „Samsung Electronics Baltics“ moka didesnius atlyginimus savo srities profesionalams. Vidutiniškai Europoje kasmetinių premijų dydis siekia 15–18 % atlyginimo, o šioje įmonėje jis siekia net iki 50 %. Be to, pagalvota ir apie pagalbinius darbuotojus bei neseniai pradėjusius karjerą – jų metinės premijos gali siekti net iki 20 % atlyginimo, kai vidutiniškai Europoje ir atsižvelgiant į pirmaujančių įmonių praktiką jos sudaro 8–10 %.
Palankiai vertinamas įmonės požiūris į socialines garantijas. Įmonė rūpinasi visų darbuotojų socialinėmis garantijomis, nepriklausomai nuo užimamų pareigų ar darbo stažo, nes ir pusę metų dirbantis asistentas, ir 10 metų įmonėje dirbantis vadovas privalo rūpintis savo sveikata ir jaustis saugūs, jei ištiktų nenumatytos negandos.
„Institutas aukštai įvertino ir mūsų dalyvavimą socialinės atsakomybės ugdymo, paramos ir finansavimo projektuose Baltijos šalyse. Parama Baltijos SOS vaikų kaimams, įkvepiantis bėgimas „Hope Relay“, mokytojų skaitmeninio raštingumo programa „Samsung mokykla ateičiai“ yra tik keletas iš pastaruoju metu įmonės vykdytų socialinės atsakomybės ugdymo projektų, – pasakojo Liene Stokenberga, „Samsung Electronics Baltics“ HR vadovė. – Be to, didžiuojamės darbuotojais ir jų šeimomis, su entuziazmu ir džiaugsmu dalyvavusiomis bėgime, skirtame rinkti lėšas SOS vaikų kaimams, ir pasidalijusiomis savo žiniomis bei technologiniais įgūdžiais su regioninių mokyklų auklėtiniais ir mokytojais.“
„Top Employers Institute” – Nyderlanduose įsikūrusi kompanija, kuri nuo 1991 metų skiria nominacijas geriausiems darbdaviams pasaulyje. Šį sertifikatą gali gauti tik organizacijos, kurios demonstruoja aukščiausius standartus, rūpindamosi darbuotojais, toliaregišką požiūrį į žmogiškųjų išteklių valdymą, taip pat nuolat stengiasi gerinti darbo aplinkos sąlygas ir skatina darbuotojus tobulėti.
„2014 metų Europos Top darbdavys” ir „2014 metų Latvijos Top darbdavys“ sertifikatai galios nuo 2014 metų kovo mėnesio iki 2015 metų kovo mėnesio. Šį įvertinimą „Samsung“ atstovybės gavo dvylikoje Europos šalių: Belgijoje, Portugalijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Italijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Rumunijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

 1. Rev John Ehichioya Rev John Ehichioya rašo:

  Šventoji santuoka PASKOLOS Finacial FIRMA
  Paštas: .. holymatrimonyloanfinacial@gmail.com

    Ar jums reikia skubiai paskolos išvalyti sąskaitą, pradėti savo verslą?
  Šventoji santuoka PASKOLOS Finacial įmonė siūlo paskolas individualiai,
  taip pat bendrovės, kuri svyruoja nuo …

  LAISVŲ paskolos pasiūlymas
  Mes siūlome šių rūšių paskolas:
  * Asmeniniai Paskolos. * Verslo paskolos.
  * Investicijos Paskolos. * Pradžia Paskolų
  * Automobilių paskolos * Studentų paskolos ir daug daugiau …
  ===========================

  Teikiamos paslaugos apima;
  * Refinansavimas
  * Home Improvement
  * Investicijų paskolos
  * Auto Paskolos
  * Skolos konsolidavimas
  * Verslo paskolos
  * Asmeniniai Paskolos
  * Tarptautinis Paskolos.

  PIRMOSIOS INFORMACIJOS Būtinos:
  Gavėjo pavadinimas: ………
  Šalis: ………
  Lytis: ………
  Pareigos: ……..
  Suma Reikalinga ……….
  Paskolos paskirtis ……..
  Paskolos Trukmė: ………
  Telefono numeris ……….

  Paštas: .. holymatrimonyloanfinacial@gmail.com
  Thanks and regards

  Rev John Ehichioya


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...