2013 Gruodžio 31

„Orgen Roll Band“ naujų metų naktį nukels į rokenrolo laikus

veidas.lt


Artėjančius Naujuosius galima pasitikti tradicine „Traviata“, klasikos koncertu, tačiau galima ir rokenrolo ritmu. Uždegančią rokenrolo jėgą gruodžio 31-ąją išlaisvins projektas „Orgen Roll band“ – vienintelis Lietuvoje gyvos rokenrolo muzikos koncertas šį šventinį vakarą.

Norintiems patirti tikro rokenrolo dvasią, grupė 5-ių unikalių muzikantų, susibūrusių šiam projektui, Naujųjų metų išvakarėse atliks geriausią visų laikų rokenrolą sostinės „Pramogų banko“ salėje „Vakaris Vilnius“.

„Kiekvienas iš mūsų groja įvairaus žanro muziką, tačiau šiame projekte, kartu grodami rokenrolą, gauname išskirtinę progą išlaisvinti energiją ir parodyti sugebėjimus tiek kartu, tiek kiekvienas iš mūsų, – sako „Orgen Roll Band“ projekto vokalistas Karolis Ramoška. – Mūsų koncerte nuobodžiaujančių tikrai nebus – kiekvienas turės progą dainuoti ir šokti kartu su mumis.“

„Orgen Roll Band“ vakaras sugrąžins į spalvingąjį 6-ąjį dešimtmetį, kai karaliavo rokenrolas, o kad virsmas vyktų sklandžiai, vakaro svečius pasitikę šventės fotografai bei stilistai kvies čia pat keisti savo įvaizdį ir į salę įžengti susiliejus su neišsenkančia rokenrolo jėga. Vakaro metu laukia interaktyvi koncertinė programa: šventinė vakarienė, komandiniai žaidimai, šokių pamokos, rokenrolo Karaliaus ir Karalienės rinkimai bei daugelis kitų pramogų. Vakarą vainikuos „Orgen Roll Band“ projekto muzikantų gyvai atliekami rokenrolo muzikos hitai.

Apie projektą „Orgen roll band“:
Projekto mintis gimė iš didelio malonumo kylančio grojant rokenrolo muziką. Projektas gyvuoja tris metus. Pagrindinis projekto vokalistas Karolis Ramoška – šarmingas atlikėjas, gerai žinomas iš grupių „Kurak“, „Proper Heat“ bei veiklos „Kaukių Akademija“ aktorių trupėje, muzikiniuose televizijos projektuose ir radijo stotyje „LRT Opus“. Muzikantai –  Vainius Dovydaitis (klavišiniai), Ugnius Butkus (bosinė gitara) iš grupės „Skamp“, Adas Gecevičius (mušamieji) iš eksperimentinio džiazo grupės „Sheep Got Waxed“ bei Andžėjus Zujevičius (gitara) iš „4Fun“.

Daugiau informacijos apie koncertą:
VAKARĖLIO INFO: https://www.facebook.com/events/540826766002617/
VAKRĖLIO VIDEO PAKVIETIMAS: http://www.youtube.com/watch?v=gMVNBHIiIIw&feature=youtu.be

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...