2012 Kovo 01

„Omnitel“ sudaro galimybes išmaniuosius telefonus keisti kasmet

veidas.lt


Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ šiandien pristato pasiūlymą išmaniems ir aktyviems vartotojams, norintiems telefonus keisti dažniau nei kas 24 mėnesius.

Sparčiai besivystančioje telekomunikacijų industrijoje, greitai atsirandant naujoms technologijoms, paslaugoms ir telefonų modeliams, tai yra ypatingai aktualu. Pasinaudoję specialiu „Omnitel“ pasiūlymu, vartotojai naują išmanųjį telefoną įsigys už ypač gerą kainą, pasirašę vos 1 metų sutartį – nelaukdami, kol telefonas susidėvės, ir netaupydami visus metus naujam išmaniajam telefonui.

Be to, pasiūlymu pasinaudoję vartotojai po metų galės atnešti tą patį išmanųjį telefoną į „Omnitel“ ir tam tikriems naujų telefonų modeliams gauti iki 30 proc. nuolaidą.

Remiantis šių metų pradžioje atliktos „Omnitel Trends“ apklausos rezultatais, mobiliuosius telefonus kas 1-2 metus keičia daugiau nei pusė – 54,2 proc. – apklaustų išmaniųjų telefonų turėtojų. Net 87 proc. apklaustųjų pripažino, kad galimybė įsigyti naują mobilųjį telefoną su nuolaida paskatintų juos telefonus keisti dar dažniau.

Inicijavusi Lietuvoje išmanizaciją, „Omnitel“ visada siūlė savo vartotojams patrauklias sąlygas įsigyti naujus išmaniuosius telefonus, kurie, atlikdami daugelį naudingų funkcijų, yra tapę neatsiejama efektyvaus darbo dalimi. Naujasis „Omnitel“ pasiūlymas, leidžiantis kasmet įsigyti išmanųjį telefoną su vis naujomis, augančius poreikius atitinkančiomis funkcijomis, suteiks naujų verčių vartotojams, – sakė „Omnitel“ viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas.

Šiuo metu su naujuoju pasiūlymu galima įsigyti išmaniuosius telefonus „Samsung Galaxy Ace“, „Samsung Galaxy S Plus“, „Samsung Galaxy S II“, „LG E510 Optimus Hub“, „Sony Ericsson Xperia Neo V“ ir „HTC EVO 3D“. Pasiūlymas suteikia ne tik didelę nuolaidą įrenginiui, bet ir didelį kiekį mobiliųjų duomenų, reikalingų naudojantis išmaniaisiais telefonais, už patrauklią kainą.

Naudojantis išmaniaisiais įrenginiais, būtinas patikimas ir platus spartaus mobiliojo interneto tinklas. „Omnitel“ turi plačiausią Lietuvoje 3G tinklą, kurį sudaro 762 3G bazinės stotys. „Omnitel“ sparčiu 3G mobiliuoju internetu galima naudotis daugiau kaip 380-yje Lietuvos gyvenamųjų vietovių. 2011 metais „Omnitel” pirmoji iš Lietuvos judriojo ryšio bendrovių Lietuvoje pradėjo teikti 4G paslaugas, kuriomis šiuo metu jau gali naudotis 40 proc. Kauno gyventojų, ketvirtadalis vilniečių, taip pat Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio centrų gyventojai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...