2014 Vasario 25

„Omnitel“ 4G ryšiu gali naudotis 40 proc. Lietuvos gyventojų

veidas.lt


„Omnitel“ tęsia savo 4G tinklo plėtrą miestuose ir gyvenvietėse, kur yra didžiausias sparčiojo mobiliojo interneto poreikis, ir jau suteikia galimybę naudotis ketvirtosios kartos ryšiu 40 proc. Lietuvos gyventojų. „Omnitel“ pradėjo teikti 4G ryšio paslaugas Jurbarke, Tauragėje, Šakiuose, Kybartuose ir Pilviškiuose.

-„Omnitel“ 4G ryšys ypatingai aktualus tiems gyventojams, kurių turi poreikį spartaus interneto paslaugoms, tačiau jų gyvenamose vietovėse yra mažas tiekėjų pasirinkimas, neveikia fiksuotasis šviesolaidis internetas. Tokiose vietovėse gyvenantiems ir dirbantiems žmonėms „Omnitel“ 4G ryšys yra puikus pasirinkimas naudotis sparčiuoju internetu ir vaizdų perdavimu“, – sako „Omnitel“ verslo ir technologijų bendrųjų reikalų direktorius Mindaugas Varanauskas.

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, „Omnitel“ turi plačiausią 4G LTE tinklą Lietuvoje. Jame galima ne tik naršyti, bet ir greitai atsisiųsti filmus, mėgstamas dainas, žiūrėti vaizdo reportažus, rengti vaizdo konferencijas ir naudotis kitomis didelės interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis. „Omnitel“ mobilusis internetas su 4G LTE technologija vartotojams leidžia pasiekti iki 10 kartų didesnį duomenų perdavimo greitį nei 3G ryšys.

„Omnitel“ 3G tinklas taip pat yra plačiausias Lietuvoje. Iki šių metų pabaigos „Omnitel“ planuoja visą Lietuvą padengti 3G ryšiu. Šie sprendimai leis bendrovės klientams naudotis mobiliuoju internetu ten, kur tik jiems prireiks.

4G LTE paslaugas „Omnitel“ pirmoji Lietuvoje pradėjo teikti 2011 metų balandį.  Savo ketvirtosios kartos tinklą „Omnitel“ pirmiausia stato ten, kur spartus mobilusis internetas yra reikalingiausias gyventojams. „Omnitel“ 4G ryšiu jau yra visiškai padengti Vilniaus ir Kauno miestai, taip pat jis veikia Vilniaus priemiesčiuose, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Palangoje, Nidoje, Švenčionyse, Švenčionėliuose, Molėtuose, Jonavoje, Širvintose, Elektrėnuose, Kaišiadoryse, Šilalėje, Jurbarke, Tauragėje, Šakiuose, Kybartuose ir Pilviškiuose.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...