2012 Vasario 28

„Microsoft“ Lietuvoje atidaro „Windows Phone“ programėlių parduotuvę

veidas.lt


Aplikacijų kūrėjams suteikiami atnaujinti „Windows Phone“ programavimo įrankiai

Šiuo metu Barselonoje vykstančiame pasauliniame telekomunikacijų kongrese  „Microsoft“ pranešė dar 23 šalyse atidaranti parduotuves, kuriose bus galima įsigyti „Windows Phone“  išmaniųjų telefonų vartotojams skirtas programėles.  Galimybę įsigyti „Windows Phone“ aplikacijas kartu su išmaniųjų  vartotojais Lietuvoje, turės ir Bahreino, Bulgarijos, Kinijos, Kosta Rikos, Kroatijos, Estijos, Islandijos,  Irako, Izraelio, Kazachstano, Latvijos, Kataro, Rumunijos, Saudo Arabijos, Slovakijos, Slovėnijos,   Tailando, Turkijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Venesuelos ir Vietnamo gyventojams.

Šis „Windows Phone“ išmaniųjų telefonų rinkos išplėtimas suteikia naujų galimybių ne tik vartotojams, bet ir mobiliųjų aplikacijų kūrėjams. Nuo šiol smarkiai padidėja jų galimybės pardavinėti savo sukurtas programėles kitų valstybių gyventojams. Lietuvoje taip pat jau kelios dešimtys programuotojų kuria naujas aplikacijas „Windows Phone“ išmaniesiems telefonams.

Planuojama, kad vien šiais metais „Windows Phone“ išmaniųjų telefonų naudojimo geografija pasipildys 28 naujomis šalimis ir iš viso apims  63 pasaulio valstybes. Paskaičiuota, kad šis rinkos išplėtimas padidins „Windows Phone“ išmaniųjų telefonų vartotojų rinką apie 60 procentų.

Taip pat pranešama, kad  mobiliųjų aplikacijų kūrėjams „Microsoft“ pristatė naujus programavimo įrankius, suderintus su „Windows Phone“ operacinės sistemos atnaujinimais, tad programuotojai galės parengti ir išbandyti programėles dar prieš pristatant jas naujoms rinkoms.

Daugiau informacijos apie mobiliųjų aplikacijų kūrėjams skirtus programavimo įrankius galima rasti čia: Get Ready for 60% More Potential Customers (Windows Phone Developer Blog). Platesnė informacija apie naujai atidaromas „Windows Phone“ išmaniesiems skirtas aplikacijų parduotuves:  Microsoft News Center – Windows Phone Newsroom.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...