2013 Gruodžio 05

„Microsoft“ darbuotojai parduotuvėse susitinka su pirkėjais

veidas.lt

Kokią programėlę labiausiai mėgsta „Microsoft Lietuva“ vadovas? Kaip keliais planšetinio kompiuterio paspaudimais rasti Kalėdinę dovaną artimajam? Į šiuos ir kitus klausimus atsakys „Microsoft Lietuva“ darbuotojai, šiandien ir rytoj gyvai bendrausiantys su klientais populiariausiose kompiuterinės įrangos pardavimo vietose.

„Norime gyvai parodyti kokias didžiules galimybes atveria „Windows“ ir šiai operacinei sistemai skirti įrenginiai. Man atrodo, kad tai geriausia daryti gyvai: taip vartotoją geriau pažinsime ir mes, o pastarasis pamatys ir išmoks, kaip pritaikyti mūsų gaminius įvairiuose gyvenimo atvejuose. Tokie susitikimai nenueina perniek – naujausia operacinė sistema „Windows 8.1” buvo patobulinta pagal gautus vartotojų poreikius“, – sako Kristijonas Kaikaris, „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius.

K. Kaikaris kartu su „Microsoft Lietuva“ komanda gruodžio 5-6 dienomis „Elektromarkt“ ir „Topo centro“ prekybos centruose susitiks su lankytojais ir rodys, kaip kasdieniniame gyvenime naudotis „Windows 8.1“ ir jai skirtais įrenginiais. Jie atskleis receptą, kaip išlikti produktyviam ir kūrybingam, kaip greitai rasti reikiamą informaciją ar tiesiog atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos. Jie taip pat pamokins, kaip, naudojant naująjį „Start“ ekraną, savo kompiuterį paversti unikaliu: pasirinkti malonią spalvinę gamą, susidėlioti mėgstamiausias programėles norima tvarka, išsikelti kalendorių, orų prognozes, naujienas ar gražias nuotraukas.

Pasak „Microsoft“ atstovų, naujieji „Windows 8.1” yra pranašesni, nes jų pagalba vienoje vietoje vartotojai turi viską, ko jiems gali prireikti. Ši versija atkeliauja iškart su naudingu ir liečiamiems ekranams pritaikytu programėlių komplektu: „Skype“, patogia pašto programėle, receptų paieška „Bing Food & Drink”, vaizdo peržiūros programėle „Xbox Video“. Papildomai parduotuvė „Windows Store“ leidžia pasiekti daugiau nei 100 tūkst. programėlių, kurios padės kompiuterį pritaikyti bet kokiems poreikiams.

„Vartotojams labai svarbu iš geriausiai įrenginius ir programinę įrangą įvaldžiusių žmonių pamatyti kokius veiksmus galima su jais atlikti. Todėl džiaugiamės, kad „Microsoft Lietuva“ darbuotojai ėmėsi tokios akcijos“, – sako „Topocentro“ komunikacijos vadovė Aurelija Rusteikienė.

Tyrimų kompanijos „Gartner“ analitikai prognozuoja, kad šiemet planšetinių kompiuterių bus parduota 53,4 proc. daugiau nei pernai. Didėjantį populiarumą atspindi ir liečiamus ekranus turintys „Windows 8.1” įrenginiai – per metus šių sertifikuotų prietaisų skaičius perkopė 2,5 tūkst. ribą. Toks platus pasirinkimas vartotojui leidžia išsirinkti patį priimtiniausią bendravimo su kompiuteriu būdą: liečiant, rašant ar naudojant abi funkcijas vienu metu.

„Artėjant šventiniam laikotarpiui pirkėjai aktyviai ieško dovanų artimiesiems. Nešiojamieji kompiuteriai ir planšetės – vis dar populiariausių dovanų sąrašo viršuje. Džiugu, kad šiuo metu galime pasiūlyti itin platų įrenginių, geriausiai atitinkančių vartotojų poreikius dirbant ir pramogaujant, pasirinkimą“, – sako „Elektromarkt“ rinkodaros vadovas Irmantas Viliūnas

Turint keletą įrenginių visi duomenys ir nustatymai automatiškai susinchronizuojami tarpusavyje. Todėl darbe pradėtas pildyti dokumentas namų kompiuteryje atrodys visiškai taip pat ir vartotojams nereikės ilgai ieškoti ties kuria vieta jie užbaigė darbus. Duomenų saugykla debesy „Skydrive“ leis iš bet kurios vietos, naudojant bet kokį įrenginį, pasiekti reikalingus dokumentus, nuotraukas ar kitus duomenis. Be to, naujieji įrenginiai su „Windows 8.1” pasižymi tuo, kad yra puikiai suderinami su itin dideliu kiekiu įvairių programų ir kitų prietaisų, kaip spausdintuvai, kopijuokliai ar fotoaparatai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...