2012 Gegužės 25

„KeyMono“ vasarą pasitiks pasirodymais užsienio muzikos festivaliuose

veidas.lt


Trečiąjį albumą intensyviai įrašinėjantis „KEYMONO“ ketvertukas vasaros koncertų maratoną pradės nuo pasirodymų dviejuose užsienio festivaliuose. Gegužės 26 d. lietuviai koncertuos septintus metus iš eilės vykstančiame Prancūzijos festivalyje „EuropaVox“, o birželio 3-ąją – Londone vienos dienos festivalyje „Soundcrash All-dayer“.
„Nors albumo įrašinėjimas reikalauja nemažai laiko ir energijos, pasiūlymą vykti į festivalį mielai priėmėme. Pagalvojom, kad ši kelionė leis pakeisti aplinką. Girdėjom, kad Clermont-Ferrand yra labai gražus mažas miestelis. Galbūt išvykos metu čia gims šviežių idėjų ir draugystė su nauja publika,“ – apie artimiausią festivalį pasakoja „KEYMONO“ nariai.
Pasak atlikėjų, Clermont-Ferrand mieste tris dienas vyksiantis festivalis „EuropaVox“ bus puiki proga pasirodyti ir susipažinti su muzikos industrijos profesionalais iš visos Europos. Europos muzikos kultūros populiarinimui skirtas festivalis šiemet pritrauks daugiau nei 50 atlikėjų ir bemaž 20 tūkst. muzikos mylėtojų. Į renginį  „KEYMONO“ vyks su Lietuvos Muzikos Eksporto projekto parama.
Kolektyvas nemažiau laukia ir koncerto Londone, mat toje pačioje scenoje birželio 3-ąją pasirodys nemažas būrys žinomų grupių ir didžėjų, tarp kurių bus ir lietuvių ypač mėgstamas DJ Vadim.
„Kadangi Londonas mums seniai yra tapęs antraisiais namais,  stengiamės nuolatos palaikyti ryšį su vietine publika. Be to, keletas festivalio dalyvių yra seni pažįstami, tad festivalis bus gera proga patiems prasiblaškyti ir turiningai pabendrauti,“ -  sako „KEYMONO“.
Į festivalius grupė vyks su atnaujinta programa iš albumų „Waiting“ ir „Synthezatorium“. Pasirodymų metu „KEYMONO“ atliks tokias dainas kaip „Bubble In A Trouble“, „Everything“, „Butterfly“ , „Star“ ir daugelį kitų. Ketvertukas taip pat planuoja kelionės metu rašyti dienoraštį, kurį bus galima sekti oficialiame grupės „Facebook“ profilyje.
Apie „KeyMono“
Grupę sudaro prodiuseris – multiinstrumentalistas Alvydas Mačiulskas, trimitininkas Aurimas Rimeikis, vokalistė Daiva Starinskaitė ir būgnininkas Marijus Aleksa. Praėjusiais metais pasauliniuose „The People‘s Music Awards“ apdovanojimuose grupės daina „Bubble In A Trouble“ laimėjo nominaciją geriausios šokių ir elektroninės muzikos kategorijoje. Šiemet kolektyvas buvo nominuotas net trijose M.A.M.A. apdovanojimų kategorijose ir laimėjo T.Ė.T.Ė. alternatyvios muzikos apdovanojimą už geriausią metų albumą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...