2011 Lapkričio 05

„Kautros“ autobusuose siūlomas bevielis interneto ryšys

veidas.lt


Šį mėnesį keleivių vežimo bendrovė „Kautra“ visuose tarpmiestiniuose ir kai kuriuose priemiestiniuose autobusuose įdiegė bevielį interneto ryšį („Wi-Fi“). Keleiviai šiuo ryšiu galės naudotis nemokamai. Šiuo metu interneto ryšys jau veikia daugiau nei 130, o iki spalio pabaigos veiks 150 „Kautros“ autobusų. „Mobilūs“ autobusai yra paženklinti specialiais lipdukais, o svetainėje www.autobusubilietai.lt keleiviai galės sužinoti, ar jų pasirinktame reise veikia internetas – ten taip pat neužilgo atsiras specialūs ženkliukai.
„Esame lyderiais tarp keleivių vežėjų ir todėl norime savo klientams suteikti aukščiausio lygio paslaugas. Pirmi pradėjome vežti dviračius, pirmi savo autobusuose įdiegėme ir interneto ryšį. Nemokamas internetas leis keleiviams naršyti internete, skaityti elektroninius laiškus ir taip paįvairinti keliones“, – tvirtina „Kautros“ marketingo direktorius Gintautas Pakusas.
Priminsime, kad šį projektą bendrovė įgyvendina kartu su bendrove „Omnitel“ – „Kautros“ auobusuose įmontuoti ryšio modemai naudos šios telekomunikacijų bendrovės 3G mobiliojo interneto tinklą. Tiesa, šis ryšys nepadengia visų Lietuvos kelių, tad tam tikruose ruožuose keleiviams teks tenkintis sumažėjusia interneto sparta. Be to, reali vidutinė 3G ryšio sparta kol kas neviršyja 3 megabitų per sekundę, tad pradėjus naršyti daugiau nei penkiems keleiviams, internetas gerokai sulėtės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...