2013 Sausio 12

„In memoriam“ sausio 13 d. įvykiams atminti

veidas.lt

Sausio 13 d. Valstybinis choras „Vilnius“ išvyksta į Punską (Lenkija) kur kartu su Punsko lietuvių bendruomėne paminės Laisvės gynėjų dieną.

 

Punskas – nedidelis miestelis Lenkijos šiaurės rytų dalyje, kur susiduria dvi valstybės ir dviejų tautybių atstovai.

Punske nuo 1956 m. veikia Lietuvių kultūros namai, kuriuose įvairaus amžiaus žmonės renkasi tam, kad puoselėtų lietuvių kultūros paveldą, tautiškumą ir bendruomeniškumą.

Valstybinis choras „Vilnius“ džiaugiasi galėdamas prisidėti prie šios gražios Punsko lietuvių misijos ir Laisvės gynėjų dienos proga padovanoti koncertą, kuriame skambės gražiausios Laimio Vilkončiaus dainos atliekamos: solistės Laimos Česlauskaitės choro bei paties kompozitoriaus.

Juk Sausio 13 – osios įvykiai tai ne tik faktas istorijos vadovėlyje, tai išgyvenimai ir patirtys kuomet vieninga Lietuvos šeima visuose pasaulio kampeliuose gyveno laisvės dvasia ir viltimi jog Lietuvai pavyks apginti savo kraštą ir kalbą. Tik tokios akimirkos kaip ši labiausiai suvienija.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...