2012 Lapkričio 21

„Huawei“ siekia tapti viena didžiausių „debesų“ kompiuterijos sprendimų tiekėjų

veidas.lt


Informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėja „Huawei“ Vilniuje surengė 4G mobiliojo interneto įrangos demonstraciją, kurios metu atskleidė ketinimus iki 2015-ųjų tapti trečiąja „debesų“ kompiuterijos (angl. „cloud computing“) sprendimų tiekėja pasaulyje.

„„Huawei“ į „debesų“ kompiuterijos sprendimų vystymą pradėjo investuoti prieš 5 metus ir tai tapo viena pagrindinių kompanijos strategijų. „Huawei“ tikslas – įsitvirtinti šioje srityje ir tapti viena iš trijų „debesų“ kompiuterijos sprendimų lyderių“, – teigia „Huawei“ technologijų vadybininkas Baltijos šalims George Zhangas. „Kompanija „Huawei“ didelį dėmesį skiria moksliniams tyrimams ir vystymui: tuo užsiima net 46 proc. visų kompanijos darbuotojų, o visame pasaulyje įsteigta 15 mokslinių tyrimų ir plėtros centrų.“

4G demonstracijos Vilniuje metu „Huawei“ mobiliojo ryšio operatoriams pristatė „Gyvenimo debesyse“ ir „Darbo debesyse“ sprendimus, terminalų įrangą ir spartaus mobiliojo interneto galimybes. Per Europą keliaujantis „Huawei“ 4G interneto sunkvežimis Vilniuje pradėjo turą po Baltijos šalis.

“Spartus mobiliųjų technologijų vystymasis įvairių paslaugų aplikacijų pagalba pagreitina mobilųjį internetą nuo megabitų iki gigabitų. Mobilusis internetas iš naujo apibrėžė tai, kaip mes komunikuojame ir gyvename. Atsirandant naujiems ir novatoriškiems verslo modeliams, telekomunikacijų rinka susiduria su dideliais iššūkiais ir naujomis galimybėmis“, – teigia George Zhangas.

Apie „Huawei Device“
„Huawei Device” yra įsitikinę, kad kiekvienas žmogus gali būti informacijos centras, o pasaulis būtų geresnė vieta, jei ryšio ir informacijos barjerai būtų nugriauti. Geras mobiliųjų telefonų portfelis, plačiajuosčio ryšio prietaisai ir namų įrenginiai liudija apie kompanijos dėmesį klientams ir jos įsipareigojimą teikti patogią mobiliojo interneto patirtį pasitelkiant nuolatines inovacijas. Remdamasi sėkminga jau daugiau nei du dešimtmečius vystoma veikla informacijos ir komunikacijos pramonėje, kanalo patirtimi, veiklos pajėgumais ir tarptautinių partnerių ištekliais, „Huawei Device“ transformuojasi iš vienu sandoriu milijonus įrenginių didelėms įmonėms parduodančios kompanijos į prekės ženklą „iš verslo į žmones“, tiesiogiai parduodama įrenginius milijonams žmonių. 2011 m. pabaigoje kompanijos produktai buvo parduodami daugiau nei 500 operatorių visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite „Huawei Device” svetainėje www.huaweidevice.com

Informacija apie „Huawei Device“ nuolat atnaujinama:
„Facebook“ puslapyje: www.facebook.com/HuaweiDeviceLietuva
„Twitter“ tinkle: www.twitter.com/HuaweiDevice
„YouTube“ kanale: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo
„Flickr“: www.flickr.com/huaweidevice

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...