2011 Birželio 04

„Facebook“ jau turi 700 mln. vartotojų

veidas.lt

BFL

Socialinis tinklas „Facebook“ jau turi 700 milijonų vartotojų. Tokius duomenis pateikia statistikos duomenų bazė socialbakers.com. 100 milijonų naujų vartotojų „Facebook“ užsiregistravo mažiau nei per 5 mėnesius.

Daugiausia naujų vartotojų užsiregistravo iš JAV, Indijos ir Brazilijos (maždaug po 10 milijonų). Brazilijoje „Facebook“ naudotojų skaičius net padvigubėjo. Kitose šalyse „Facebook“ naudotojų sumažėjo. Libijoje socialinio tinklo paslaugų atsisakė 200 tūkstančių žmonių (80% „Facebook“ naudotojų šalyje).

Pagal „Facebook“ naudotojų skaičių ir toliau pirmauja JAV, kur socialiniame tinkle užregistruota 155,3 milijono žmonių. Antroje vietoje yra Indonezija su 37,9 milijono vartotojų. Į penketuką taip pat pateko Didžioji Britanija (30,7 milijono), Turkija (26,5 milijono) ir Indija (26,6 milijono).

Per pusmetį Lietuvoje atsirado beveik 130 tūkstančių naujų „Facebook“ naudotojų, o bendras jų skaičius siekia 916 tūkstančių.

technologijos.lt

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...