2011 Rugsėjo 13

„Eika“ pradeda naujų namų statybas Santariškėse

veidas.lt

Eika“ šį rudenį pradeda naujų kotedžų „Mėta“ statybas Santariškėse. Nauju etapu iki kitų metų rugpjūčio bus pastatyti 22 butai ir kotedžai su privačiais kiemeliais ar terasomis ant stogo.

Naujo tipo kotedžai „Mėta“ susidomėjimo sulaukė dar praėjusiais metais. Per du pirmus mėnesius nuo statybos darbų pradžios buvo parduoti visi butai ir kotedžai statomame name. „Šiuose namuose nėra bendrų patalpų – laiptinių, gyventojai turi privačias erdves – kiemelius arba terasas, įdiegta nemažai išmanių, energiją taupančių sprendimų: saulės kolektoriai, dujinis šildymas, aukščiausios klasės langai,“ – sėkmingo pardavimo priežastis vardija UAB „Santariškių namai“ direktorius Valdas Kaulinis.

Pirmasis kotedžas „Mėta 1“ jau baigtas statyti, jame šiuo metu gyvena naujakuriai. Šiuo metu statomi kotedžai „Mėta 2“ ir „Mėta 4“ bus pabaigti iki šių metų pabaigos, tačiau beveik visi butai šiuose namuose yra parduoti. Naujųjų „Mėta 5“ ir „Mėta 6“ namų statybų pradžia numatyta šį rugsėjį. Kartu su statybos darbų pradžia pradedamos ir rezervacijos. Planuojama, kad naujakuriai šiuose namuose apsigyvens kitų metų vasarą. „Santariškių namų“ kvartale vasarą pradėtas statyti ir trijų aukštų 30 butų daugiabutis „Mėta 3“, kuriame šiuo metu rezervuota apie 30 % butų.

Įmonių grupė „Eika“, Santariškėse pradėjusi plėtrą 2005 metais, jau pastatė 45 namus, kuriuose įsikūrė virš 800 šeimų, bei prekybos centrą „Ikiukas“. Planuojama, kad iki 2015 metų pabaigos gyvenvietėje „Santariškių namai“ bus pastatyta dar apie 250 butų. Šiais metais į projekto „Santariškių namai“ plėtrą bus investuota apie 12 mln. litų.

 

 

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...