2012 Rugsėjo 18

„Belmonto loftuose“ per vasarą parduota pusė būstų

veidas.lt


Š. m. gegužės mėnesio viduryje specializuotas loftų vystytojas „Concept lofts“ paskelbė apie savo naujai pradedamą įgyvendinti projektą –  „Belmonto loftai“. Per pirmuosius tris mėnesius nuo paskelbimo apie projekto pradžią buvo nupirkta beveik pusė Užupyje greta Vilnelės įrenginėjamų loftų.
„Paprastai vasaros mėnesiai būsto pardavimo rinkoje būna vangesni, tačiau mūsų atveju ši taisyklė negalioja. Jau pirmosiomis savaitėmis nuo projekto pradžios žmonės aktyviai domėjosi būsto „Belmonto loftuose“ įsigijimu. Visą vasarą vykdėme rezervacijas. Su šiais pirkėjais pasirašėme preliminarias pirkimo – pardavimo sutartis, taigi oficialiai jau parduota beveik pusė visų projekto patalpų“, – sako „Belmonto loftus“ vystančios bendrovės „Concept Lofts“ vadovas Andrius Voišnis.
„Belmonto loftuose“ iš viso bus įrengta 100 būstų. Paklausiausi yra nedideli, iki 50 kv.m. dydžio, loftai. Klientų pageidavimu artimiausiu metu “Belmonto loftai” planuoja rinkai pasiūlyti ir visiškai įrengtų būstų.
„Jaučiame ypatingai didelį pirkėjų susidomėjimą įrengto būsto įsigijimu. Manome, kad šie klientai vertina savo laiką, todėl teikia prioritetą būstui su visa apdaila. Šiuo metu kaip tik atliekame skaičiavimus, deramės su rangovais ir jau artimiausiu metu planuojame pirkėjams pasiūlyti visiškai įrengtų būstų „Belmonto loftuose“, – teigia A. Voišnis.
Visus statybos darbus šiame loftų projekte planuojama užbaigti iki 2013 metų vasario mėnesio, kai  čia apsigyvens pirmieji naujakuriai.
„Belmonto loftai“ yra plėtojami Užupyje, kitoje pusėje Belmonto parko. Ši teritorija yra  įtraukta į Vilniaus miesto strateginius plėtros planus, pagal kuriuos čia planuojama sukurti „Architektūros parką“.
„Architektūros parkas“ yra laikomas vienu  ambicingiausių pastarojo meto projektų. Jį įgyvendinus, nuo Užupio iki Belmonto miško besidriekiantys Vilnios krantai netolimoje ateityje taps išskirtiniu sostinės kvartalu. Šis kvartalas yra pastatytas remiantis darnios plėtros principais ir išreiškia aukštųjų technologijų ir pažangių socialinių idėjų sąjungą. Inicijuoti tarp Vilniaus senamiesčio ir Pavilnių parko plytinčios apie 78 ha teritorijos pertvarkymo projektą paskatino ryškus kontrastas tarp vietovės, kuri yra turtinga savo architektūrine aplinka, bei skurdžios dabartinės jos būklės. Ši sostinės dalis yra įsikūrusi ypač patrauklioje aplinkoje, į kurią anksčiau harmoningai įsiliejo čia buvę pastatai, atskleidę įvairių istorinių laikotarpių urbanistinį stilių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...