2012 Spalio 26

„Avia Solutions Group“ su armėnais aptarė galimybes stiprinti aviacijos rinką

veidas.lt


„Avia Solutions Group“ Valdybos pirmininkas Gediminas Žiemelis vieno įtakingiausių Armėnijos verslininkų, oro linijų kompanijos „Armavia“ bei futbolo klubo FC „Mika“ vadovo Mikhailo Bagdasarovo kvietimu lankėsi Jerevane, Armėnijoje.

Abiejų šalių aviacijos verslo atstovai kartu su LR Ambasados Armėnijos Respublikoje patarėju Marijumi Nemaniu stebėjo draugiškas futbolo rungtynes tarp FC „Ekranas“ ir Armėnijos čempionato lyderių FC „Mika“. Susitikimo metu aptartos dvišales aviacijos verslo ryšių stiprinimo galimybes bei tolesnio bendradarbiavimo perspektyvos.

„Nuo 2004 m. santykiai su Pietų Kaukazo šalimis įvardijami kaip prioritetinė Lietuvos užsienio politikos kryptis, kuri įtvirtinta Vyriausybės programose, politinių partijų susitarimuose. Abipusis efektyvus bendradarbiavimas su nacionaline Armėnijos aviakompanija „Armavia“ ir gerų nuolatinių santykių palaikymas su jos atstovais padeda gerinti ne tik mūsų įmonių grupės veiklos rezultatus, bet ir Lietuvos-Armėnijos dvišalius santykius, prisidedant prie Lietuvos paslaugų eksporto į Armėnijos Respubliką apimčių didinimo“ – pažymi „Avia Solutions Group“ Valdybos pirmininkas Gediminas Žiemelis.

Anot G. Žiemelio, „Avia Solutions Group“ specialistai Pietų Kaukazo regionui nuolat teikia konsultacijas, padeda formuoti ir keisti lėktuvų parkus, techniškai aptarnauti ir remontuoti orlaivius, ruošti orlaivių įgulas bei techninį personalą ir pan. G.Žiemelio nuomone, vieni iš pagrindinių kriterijų renkantis Lietuvos, o ne Vakarų šalių aviacijos paslaugų įmones, yra geras Rytų ir Centrinio regiono aviacijos specifikos išmanymas, vakarietiška paslaugų kokybė, konkurencingesnės kainos, didelis aukštos kvalifikacijos specialistų skaičius bei patogi geografinė padėtis.

„Savo veiklą intensyviai plečiame ir į Rytų, ir į Vakarų šalis, užmegzdami naujas verslo partnerystes. Pietų Kaukazo regionui keičiant orlaivių parką ir pereinant prie vakarietiško tipo lėktuvų, mūsų veikla šioje rinkoje ir toliau turėtų plėstis. Akivaizdu, jog Armėnija turi ambicingų vystymosi planų ir Lietuva gali aktyviai prisidėti prie jų įgyvendinimo.“ – teigia G. Žiemelis.

„Avia Solutions Group“ įmonėse šiuo metu dirba apie 1300 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. 90 proc. grupės paslaugų eksportuojama į užsienio rinkas, įmonė savo klientams siūlo kompleksines orlaivių techninės priežiūros ir remonto, pilotų ir orlaivius aptarnaujančio personalo mokymo, užsakomųjų skrydžių ir lėktuvų nuomos, antžeminio aptarnavimo ir kuro pylimo bei kitas paslaugas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...