2011 Rugpjūčio 10

„Anonymous“: lapkričio 5 dieną „Facebook“ laukia mirtis

veidas.lt

Internetiniame „Youtube“ portale jau kelios savaitės kabo grėsminga programišių „Anonymous“ žinutė, kuri turėtų priversti sunerimti daugelį „Facebook“ vartotojų ir socialinio tinklo kūrėjų.

Vaizdo įraše pakeistu balsu vyrukas ragina jungtis prie informacijos privatumo apsaugos iniciatyvos ir sunaikinti socialinį tinklalapį „Facebook“. „Anonymous“ žinutėje tikinama, kad „Facebook“ pardavinėja informacija saugos įmonėms ir leidžia prie duomenų prisijungti valdžios institucijoms.

„Viskas, ką darai „Facebook“, lieka „Facebook“. Nesvarbu, kokios jūsų privatumo funkcijos nustatytos ar net ištrynus savo profilį visa informacija lieka „Facebook“ ir bet kada gali būti atstatyta“, – kalbama įraše.

Programišiai įspėja, kad net saugumo funkcijos, kurios suteikiamos vartotojams, yra tik iliuzija. „Facebook“ apie jus žino daugiau nei jūsų šeima“, – tikina „Anonymous“.

„Vieną dieną jūs atsigręšite atgal ir suprasite, kad tai, ką mes padarėme, yra teisinga“, – tikina „Facebook“ mirtį planuojantys kompiuterių specialistai.

Tiesa, lieka neaišku, ar šis grasinimas yra iš tiesų rimtas, ar tiesiog pokštas – turbūt atsakymas paaiškės ne anksčiau kaip lapkričio 5 d.

technologijos.lt

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. 1 1 rašo:

    1


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...