2014 Sausio 25

„airBaltic“ skraidins ir į Maljorką

veidas.lt


Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ savo keleivius pradės skraidinti į vieną populiariausių Ispanijos kurortų – Maljorkos salą. Oro bendrovės lėktuvai leisis salos sostinėje Palmoje.

„Mums svarbiausi yra mūsų klientai, ypač kai  kuriame naujus vasaros maršrutus ir deriname esamus. Praėjusių metų patirtis parodė, kad „airBaltic“ klientai savo vasaros atostogas renkasi prie šiltosios Viduržemio jūros. Todėl vasarą savo pajėgumus nukreipsime tomis kryptimis, kurių nori mūsų keleiviai. Atlaisvinsime vieną lėktuvą, kuris skraidys maršrutu Ryga-Maljorkos Palma, o įprastas šio lėktuvo maršrutas į Balatono ežero kurortą bus laikinai sustabdytas“, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Nuo birželio 1 d. „airBaltic“ lėktuvai iš Rygos oro uosto į Maljorkos sostinę Palmą skraidys sekmadieniais. Kelionė „Boeing 737“ lėktuvu truks 3 valandas 40 minučių, o lėktuvo bilietas kainuos nuo 342 litų, įskaičiavus oro uostų mokesčius ir rinkliavas. Pilną šios krypties skrydžių sąrašą galima rasti interneto svetainėje www.airbaltic.com.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Artimųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...