2014 Gegužės 27

„airBaltic“ įgula – viena stilingiausių

veidas.lt


Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ įgula pripažinta viena stilingiausių pasaulyje. Tai paskelbė pirmaujantis gyvenimo būdo ir stiliaus žurnalas Japonijoje „Ginza“, įvertinęs visų pasaulio stiuardų aprangas.

Mados žurnalas „Ginza“, kuris yra leidžiamas vienoje didžiausią patirtį sukaupusių Japonijos spaustuvių – „Magazine House“, „airBaltic“ įgulos uniformą įvertino kaip vieną iš 12 stilingiausių pasaulyje. Šiame sąraše taip pat atsidūrė tokios oro linijų gigantės kaip „Singapore Airlines“, „Emirates“, „British Airways“, „Thai Airways“ ir „Quantas“.

Oro bendrovės „airBaltic“ įgulai uniformas kūrė Latvijos dizaineriai „Natalija Jansone“ ir „Davids“. Uniformose vyrauja bendrovės „airBaltic“ korporatyvinės spalvos – tamsiai mėlyna ir ryškiai žalia. Dizaineriai siekė pabrėžti įgulos profesionalumą ir sukurti stilingus, patogius bei praktiškus drabužius.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų.

Daugiau informacijos apie žurnalą „Ginza“ http://magazineworld.jp/ginza/201.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...