2011 Rugsėjo 18

“Alejandro” tyrimas arba naujos dainos pristatymas “kitaip”

veidas.lt

Lietuvos ir užsienio muzikos padangėje sužibusi grupė “Alejandro”, kurios dainos yra grojamos per Power hit radio, Opus2, nesenai pristatė vaizdo klipą „The File“, šiuo metu siūlo savo gerbėjams prisijungti ir prie naujo kūrinio kūrimo. Tokiu būdu jie tikisi išsiaiškinti tikruosius visuomenės poreikius: ar jiems reikia pop muzikos, klubinės, intelektualios ar dar sunkesnio stiliaus.

 

Nauja grupės „Alejandro“ daina pristatoma teaserio pavidalu, kuris intriguoja jau nuo pat pradžių. “Teaserije pamatysite juostas – stygas sudarančias moters kūną. Savo gerbėjams siūlome patiems pravesti ranka per “stygas” ir nuspręsti ar nori sunkesnės dainos arba lengvesnės. Bus pasiūlyta balsuoti net už acapella versiją” – pasakojo Alejandro.

 

Bet tai dar ne viskas. „Alejandro“ siūlo laimėti asmeninį grupės pasirodymą vienam žmogui, reikia tiesiog sekti naujienas jų Facebook puslapyje. Koncerto vieta taip pat yra paslaptis. Alejandro paminėjo, kad tai bus netipinis renginys. Laimėtojas gaus ne tik muziką, bet ir pamatys nematytus vaizdus.

 

Jau šių metų lapkričio 11 dieną (2011-11-11) grupė pristatys visą dainą. Prabalsuoti už dainos versiją galima jų Facebook puslapyje www.facebook.com/iamalejandro

 

Nuoroda į teaseri

http://youtu.be/KEmjwTnhs-w

 

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...