2012 Gegužės 30

Vilniuje atidarytas „Julia Janus“ mados ir gyvenimo būdo salonas

veidas.lt


Antradienį Vilniaus gatves papuošė neįprastas mados pristatymas – 10 žavingų moterų, pasipuošusių naujos „Julia Janus“ kolekcijos rūbais, juos pristatė važiuodamos ant nedidelių miesto dviračių. Originaliu mados pristatymu buvo atidarytas naujasis „Julia Janus“ salonas mados ir stiliaus centre „Europa“.

„Ilgai kaupiausi tokio salono sukūrimui. Esu patenkinta mūsų su jauna interjero dizainere Milda Jasponyte pasiektu rezultatu. Labai padėjo ir prekybos centro „Europa“ palaikymas bei padrąsinimas nebijoti eksperimentuoti,“ – teigė dizainerė Julija.

Neįprastą mados pristatymą sugalvojusi dizainerė Julija siekė ne tik pristatyti naujausią kolekciją ir atidaromą naują saloną, bet ir atkreipti vairuotojų dėmesį į dviratininkus, kurių kasmet sparčiai daugėja miesto gatvėse. Dizainerės Julijos teigimu, žavios moterys ant dviračių agresyvius vairuotojus gali paveikti stipriau nei baudos bei grasinimai.

Tarp pristatyme dalyvavusių modelių nebuvo nė vienos profesionalios manekenės. „Jei esi fotogeniška, natūraliai graži, moki gerai važiuoti dviračiu, nešioji ne tik S dydžio drabužius ir gyveni Vilniuje, kviečiame dalyvauti „Julia Janus“ kolekcijos pristatyme,” – į šį išplatintą kvietimą atsiliepė per 150 moterų. Dauguma atrinktųjų – skirtingose srityse dirbančios, įvairaus amžiaus bei kūno sudėjimo mamos.

Atidarymo svečiai negailėjo komplimentų naujojo salono interjerui, sukurtam virtuvės tema: didžiulis, podiumą primenantis stalas, serviruotas indais su aksesuarais viduje, dizainerės Julijos kurtas šviestuvas su virtuvės įrankiais, tikras baseinėlis su gyvomis spalvotomis žuvytėmis, dizainerės Julijos močiutės ranka rašyti receptai ant sienų. Interjere vyrauja medžio, vandens ir gyvybės elementai, praturtinti miestietiško gyvenimo atributais. Visa salono aplinka konceptualiai ir spalviškai suderinta su „Julia Janus“ pristatomais rūbais bei aksesuarais. Šalia jų salone galima rasti pačios dizainerės atrinktų, išskirtinių knygų kulinarijos ar gyvenimo būdo temomis ir net specialios „Julia Janus“ kavos bei arbatos. „Siekiame, kad mūsų centro parduotuvės turėtų kuo individualesnį veidą, tad džiaugiamės originaliu „Julia Janus“ sprendimu – juk tokioje parduotuvėje ne tik malonu ieškoti suknelės, bet ir tiesiog pabūti,“ – sako „Europa“ vadovė Gintarė Urnevičienė.

Naujasis „Julia Janus“ salonas mados ir stiliaus centre „Europa“ – jau antrasis šio prekės ženklo salonas Vilniuje. Dar vienas garsios dizainerės salonas įsikūręs Klaipėdoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (6)

 1. miglė miglė rašo:

  Naujasis „Julia Janus“ salonas mados ir stiliaus centre „Europa“ – jau antrasis šio prekės ženklo salonas Vilniuje. Dar vienas garsios dizainerės salonas įsikūręs Klaipėdoje. https://www.supermama.lt/forumas/topic/1037240-jaukus-namu-dekoras/

 2. agnė agnė rašo:

  panašias prekes į Julia Janus salono atidatrymo interjero detales mačiu http://www.krispo.lt/, labai kokybiškos prekės atrodo

 3. siga siga rašo:

  panašių gražių smulkmenėlių yra http://www.dekoronamai.lt/. kažkada esu pirkus, likau patenkinta

 4. aušra aušra rašo:

  Vienas paprasčiausių būdų papuošti vaiko kambarį – vaiko kambario sienas dekoruoti Jūsų mažylio mėgstamų herojų piešiniais.Pasakysite, tam reikia meninių gebėjimų. Taip, jei galite nupiešti piešinį ant sienos, tai ženkliaihttp://mreo.easysite.pro/ palengvina sienų dekoravimo procesą šiuo būdu.

 5. aušra aušra rašo:

  Prieš metus įvažiavom su šeima į naujus namus ir įsitikinau, kad supratimas kaip užpildyti namų erdvę yra be galo svarbus. Visiems patariu pradėti nuo mažų detalių, kadangi taip atsiranda pojūtis ką daryti ir kaip užpildyti likusią namų erdvę. Pati pradėjau namus dekoruotis nuo mažiausių dekoro smulkmenų http://mreo.easysite.pro/ – žvakidės, rėmeliai nuotraukoms, kvapai su gražiom dekoro detalėm, statulėlės nišose. Tik tada perėjau prie vazų, gėlių, toršerų ir kitų dekoro detalių.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...