2011 Rugsėjo 09

Vilniuje – unikali istorinių laivų modelių paroda

veidas.lt

Vieno didžiausių Vilniaus prekybos centro aikštę papuošė retai viešumoje eksponuojama vertinga ir skirtingas istorijas menanti 14 laivų modelių paroda „Lietuviško uosto herojai“.

„Galima teigti, jog laivų modeliavimas yra viena iš juvelyrikos šakų. Tai itin daug kruopštumo ir precizikos reikalaujantis darbas, o vienam laivui sumodeliuoti kartais prireikia ir dviejų metų. Ši paroda ne kartą buvo eksponuojama užsienyje ir labai gerai įvertinta kolekcininkų. Dabar ir vilniečiai turi puikią progą susipažinti su įvairių laikmečių laivų modeliais,“ – pasakojo parodos kuratorius Martynas Liočas.

Amerikos atradėjo Kolumbo žymusis „Santa Maria“, Žako Kusto laivas „Calypso“, Karalienės Elžbietos „Galeonas“, Vikingų laivas „Oseberg“ bei daugelis kitų žymių laivų traukia smalsuolių, kolekcininkų ir ypač vaikų dėmesį.

Nemokama paroda iki rugsėjo 11 d. eksponuojama prekybos centro „Panorama“ centrinėje aikštėje. Ši paroda yra „Sostinės dienų” programos dalis.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...