2011 Rugsėjo 14

Vilniaus „Siemens“ arena ir toliau lieka EuroBasket2011 sirgalių namais

veidas.lt


Šiandien, trečiadienį, Europos krepšinio čempionatui persikėlus į Kauno areną, Vilniaus „Siemens“ arena ir toliau išlieka visų Lietuvos krepšinio rinktinės sirgalių namais. Arenoje bus rodomos tiesioginės Lietuvos komandos kovų transliacijos didžiausiame ekrane mieste.

Ekrane, kurio dydis net 20×10 metrų, jau šiandien 21 val. bus galima stebėti ketvirtfinalio rungtynes Lietuva – Makedonija. Priklausomai nuo susiklosčiusios situacijos, atitinkamai tiesiogiai iš Kauno bus transliuojamos ir kitos Lietuvos krepšinio rinktinės kovos.

„Jei Lietuvos rinktinė laimės šiandienos varžybas, penktadienį rodysime pusfinalio kovas. Jei pergalę iškovos ir pusfinalyje, rodysime ir finalą arba rungtynes dėl trečios vietos. Blogiausiu atveju, jei rytoj neiškovotume pergalės, ketvirtadienį rodysime rungtynes dėl 5 vietos“, – teigia „Siemens“ arenos generalinio direktoriaus pavaduotojas Juras Vėželis.

Nors visi trokštame pergalių, 5-6 vietos taip pat labai svarbios, kadangi ir jas užėmusios komandos laimi kelialapius į Londono Olimpinių žaidynių atrankos etapą. Kelialapius į Londono Olimpines žaidynes iš karto gaus 1-2 vietas EuroBasket2011 čempionate iškovojusios rinktinės.

Krepšinio sirgalių namais Vilniaus „Siemens“ arena virto dar I-ame EuroBasket2011 etape, kai milžiniškame ekrane buvo tiesiogiai transliuojamos Lietuvos rinktinės rungtynės iš Panevėžio. Į varžybas su Didžiąja Britanija, Lenkija ir Turkija susirinkdavo per 5 tūkst. tautine atributika pasidabinusių krepšinio fanų. Na, o rungtynių Lietuva – Ispanija transliacija viršijo visus rekordus – jų stebėti susirinko beveik 8 tūkst. sirgalių, t.y., gerokai daugiau nei jų buvo Panevėžio arenoje. Panevėžyje Lietuvos krepšinio rinktinę palaikė apie 6500 krepšinio aistruolių.

„Smagiausia, jog pas mus arenoje krepšinio sirgaliai sukuria ne prastesnę, o gal net ir geresnę atmosferą nei tie, kurie varžybas stebi „gyvai“. „Siemens“ arenoje per tiesiogines transliacijas, kurios buvo puiki generalinė repeticija prieš varžybas Vilniuje, žmonės patys, be jokio raginimo, darė bangą, skandavo, dainavo „Ant kalno mūrai“ ir kitaip palaikė Lietuvos krepšinio rinktinę“, – įspūdžiais dalinasi J.Vėželis.

Siekiant, kad arenoje tilptų kuo daugiau norinčių stebėti tiesiogines finalinių EuroBasket2011 varžybų transliacijas didžiajame ekrane, buvo išmontuotos žurnalistams skirtos vietos. Visgi, dėl didžiulio sirgalių antplūdžio, pasak J. Vėželio, teko apriboti krepšinio aistruolių, į areną patenkančių su OMNI ID kortelėmis, skaičių iki 3 tūkst. „Žmonės tiesiog nebetelpa“, – komentavo jis.

Bilietus į Europos krepšinio čempionato tiesiogines transliacijas „Siemens“ arenoje galima įsigyti „Tiketos“ kasose. Bilietų į finalinio etapo varžybų transliacijas kaina – 5 litai, pirmiems 3000 OMNI ID kortelių turėtojams įėjimas – nemokamas.

Arenos durys atidaromos likus pusantros valandos iki transliacijų pradžios.

Tiesiogiai iš Kauno transliuojamų Lietuvos rinktinės varžybų tvarkaraštis:

 • Rugsėjo 14 d., trečiadienį, 21 val. – Lietuva – Makedonija (ketvirtfinalio rungtynės)
 • Rugsėjo 15 d., ketvirtadienį, 15.30 val. – pralaimėjimo ketvirtfinalyje atveju Lietuva kovos dėl 5-8 vietų
 • Rugsėjo 16 d., penktadienį, 21 val. – laimėjimo ketvirtfinalyje atveju Lietuva kovos pusfinalyje
 • Rugsėjo 17 d., šeštadienį, 21 val. – pralaimėjimo ketvirtfinalyje ir laimėjimo rungtynėse dėl 5-8 vietos atveju Lietuva kovos dėl 5 vietos
 • Rugsėjo 18 d., sekmadienį, 17.30 val. – pralaimėjimo pusfinalyje atveju Lietuva kovos dėl 3 vietos
 • Rugsėjo 18 d., sekmadienį, 21 val. – laimėjimo pusfinalyje atveju Lietuva kovos čempionato finale.

 

Europos krepšinio čempionato Lietuvos varžybų tiesiogines transliacijas didžiausiame ekrane mieste organizuoja „Siemens“ arena, valdoma didžiausios šalyje pramogų verslo kompanijų grupės „SEVEN Entertainment“. Ši grupė vienija įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu.

 

Daugiau šia tema:
 • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...