Geriausi Lietuvos merai

2009 m. sausį pirmą kartą Lietuvoje buvo renkamas geriausias šalies meras. Tokia reitingavimo praktika esti daugelyje išsivysčiusių šalių, tokių kaip, pvz. JAV, D. Britanijoje, Japonijoje, o 2008-jųjų lapkričio mėn. buvo atlikta ir kaimyninėje Lenkijoje, kurių rezultatai paskelbti leidinyje “Newsweek”. Remiantis šiais “Newsweek”, “Forbes”, “Independent” leidinių pavyzdžiais, “Veidas” atliko analogišką tyrimą Lietuvoje ir šis projektas tapo kasmetine tradicija. Projekto tikslas: išskirti geriausius merus, kurių asmeninės savybės ir profesionalumas būtų sėkmingo vadovavimo pavyzdys kitiems. Projekto kulminacija – iškilminga apdovanojimo ceremonija įvyksta sausio pabaigoje.

Clipboard011

Šiemet “Veidas” jau šeštąjį kartą sudarė daugiausiai naudos savo miestams ir rajonams duodančių merų reitingą. Dauguma savivaldybių vadovų bei tarybų arba neturi idėjų, arba tiesiog nenori ieškoti savo išskirtinumo, tad arba tradiciškai yra susitelkę į žemės ūkio plėtrą, arba kopijuoja sėkmingiausių poros savivaldybių elgesį. Šiuo metu Lietuvoje gyvena jau tik 2 mln. 944 tūkst. žmonių. [...]

5veidas131

Šiemet “Veidas” jau penktą kartą sudarė daugiausiai naudos savo miestams ir rajonams duodančių merų reitingą. Šįkart meru, turinčiu daugiausiai idėjų, kaip gerinti kraštiečių gyvenimą, skatinančiu verslo plėtrą ir maksimaliai pritraukiančiu ES paramos, diegiančiu komfortišką infrastruktūrą, garsinančiu atstovaujamą savivaldybę ir daugiausiai jai nuveikusiu, pripažintas Utenos rajono vadovas Alvydas Katinas. Reitinge jis pranoko antroje vietoje atsidūrusį Akmenės [...]

5virsus121

“Veidas” jau ketvirtą kartą apklausė 180 ekspertų: pačius merus, taip pat per 130 aukščiausio rango valstybės tarnautojų, verslo organizacijų atstovų ir sudarė daugiausiai naudos savo miestams ir rajonams duodančių merų reitingą.

5/2010 nr.

2010 m.

“Veidas” antrą kartą skelbia geriausius mūsų šalies merus. Juos vertino ir rinko 135 ekspertai.

2009 m.

“Veidas” skelbia geriausius merus. Tai pirmas toks tyrimas šalyje, atliktas remiantis autoritetingų užsienio savaitraščių pavyzdžiu. Geriausius merus išrinko patys merai bei ekspertai.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...