2010 Spalio 12

Formulė-1

Singapūre – F.Alonso pergalė

veidas.lt

Antroji iš eilės šio sportininko pergalė išsaugojo vilčių, kad jis gali pakovoti ir dėl sezono laureato vardo. Bet iki čempionato finišo – dar keturi etapai. “Labai sunkiose lenktynėse mes įrodėme, kad “Ferrari” gali būti konkurencinga bet kurioje trasoje. Todėl manau, kad pirmenybių atomazga bus labai intriguojanti. Ir kova vyks iki pat paskutinio etapo finišo,” – teigė ispanas.

Alino karštis ir tamsa

Tamsoje vykstančios lenktynės – jau ne naujiena F-1 vairuotojams, tačiau patirties sportininkai turi nedaug. Maža to, Singapūre visiems (tiesa – visiems vienodai) sąlygas sunkino ir pati gamta: karštis ir milžiniška ore tvyranti drėgmė. Tačiau juk kalbame apie vienas prestižiškiausių lenktynių pasaulyje, tad lengvų pergalių būti negali: “Tai buvo turbūt sunkiausias etapas mano gyvenime,” – po finišo prisipažino nugalėtoju tapęs F.Alonso.

“Red Bull” – vėl ant garbės pakylos

Metų pradžioje buvę greičiausi “Red Bull” komandos lenktynininkai šį kartą tenkinosi antra ir trečia vietomis. Sebastianas Vettelis bandė atakuoti F.Alonso, tačiau ispanas sugebėjo išlaikyti lyderio poziciją. O Markas Webberis, sumaniai anksti pasikeitęs padangas ir taip įgijęs persvarą prieš kiek lėtesnius varžovus, finišavo trečias. Be to, po susidūrimo su M.Webberiu iš kovos buvo priverstas pasitraukti ir Lewisas Hamiltonas: britas nebaigė jau antro etapo iš eilės.

Lenktynės, kuriose lenkimų nebuvo daug, dar sykį patvirtino, kad lyderių grupėje darosi vis karščiau. Kuo baigsis keturi paskutinieji etapai, tikrai dar anksti spėlioti. Tiesa, neaišku, ar etapai bus keturi. Deja, Korėjos GP trasa iki šiol nėra gavusi leidimo spalio 24 dieną rengti lenktynes: naujos trasos patikrinimas jau buvo atidėtas.

Na, o šiemet nesublizgėjusią “Lotus” komandą, atrodo, imsis globoti “Renault”. Tiksliau – tiekti šios ekipos bolidams variklius, nes “Lotus” ir “Cosworth” bendradarbiavimas šį rudenį anksčiau laiko bus nutrauktas, o tarp realiausių variklių tiekėjų minima būtent “Renault”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...