2012 Kovo 28

Sauliui Stomai už donžuaniškus žygius ir „ūkinės partnerystės“ propagavimą

veidas.lt


Naudingus darbus išmintinga derinti su malonumais – toks šūkis tiktų Sauliui Stomai, Seimo, tai yra mėšlo, kaip jis pats kažkada apibūdino šią instituciją, nariui. Praėjusį rudenį, po to, kai tariamai jo vos nepasmaugė buvęs kolega Arūnas Valinskas, S.Stoma sumanė internete susirasti jauną simpatišką padėjėją. Matyt, tam, kad ši padėtų ne tik dirbti sunkius parlamentaro darbus, bet ir maloniai kartu leisti laisvalaikį.
Deja, S.Stoma užkibo ant televizijos laidos kabliuko ir buvo suviliotas žurnalistės Rūtos Mykolaitytės, „žaliaakės Rūtos“. Ši įrašė S.Stomos flirto viražus, kuriuos galima būtų sudėti į knygelę „Kabinimo meno patarimai nevykėliams“.
Akių žalumo apžavėtas, S.Stoma įkrito į transą ir kaip tikras tetervinas tuoktuvių metu ėmė nebejausti, ką kalba. Tik gaila, kad tokiems Seimo „tetervinams“, atvirkščiai nei miško paukščiams, negresia išnykti. Parlamentaras demonstravo savo psichologijos žinias apie akių kontaktą tarp vyro ir moters, kai „nuskanuojama informacija“. Pasirodo, seimūnas neblogai gaudosi ir genetikoje, nes žurnalistei pasakojo, kaip „per pirmą pasibučiavimą (…) DNR pasiskirsto ir po to išanalizuoja kito žmogaus DNR“. Atrodo, kad S.Stoma drąsiai galėtų konsultuoti pasaulio mokslininkus.
Vis dėlto psichologiją S.Stoma išmano neblogai ir žino, kad ne pirmos jaunystės vyriškis jauną merginą sužavėti gali tik valdžia ir pinigais. Tad gyrėsi apie konservatorių jam pažadėtą rinkimų apygardą, apie planus patekti į Europos Parlamentą, kuriame jam būtų garantuotas „išlaikymas iki smertės“, tai reikštų, kad ir žaliaakė su juo neprapultų, būtų „su perspektyvom“.
Beje, pasirodo, S.Stoma saugo ir tradicinės šeimos vertybes, mat su buvusia žmona, nors ši „bjauroko charakterio“, jis palaikąs „ūkinę partnerystę“ – išties šis parlamentaras tikras perlas Tėvynės sąjungos karūnoje. Galbūt todėl Tėvynės sąjungos partijos bei Seimo etikos komisijos S.Stomą tik lengvai pabarė, kad daugiau taip nedarytų. Parlamentaras, ko gero, pasimokė, nes šiandien tikina bijosiąs susitikinėti net ir su vyresnėmis moterimis. Bet Seime jo funkcija labiau dekoratyvinė.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Anonimas rašo:

    Stoma maladec !


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...