2012 Vasario 25

Požeminė aikštelė prie Operos ir baleto teatro – po dvejų su puse metų

veidas.lt

Vilniaus centre netrukus teks kentėti dar didesnį eismo chaosą – prie Operos ir baleto teatro turėtų užvirti 500 vietų požeminės automobilių stovėjimo aikštelės statybos darbai. Tačiau maždaug po dvejų su puse metų čia bus ne tik patogu palikti automobilį, bet ir aikštė prie teatro bus kur kas jaukesnė.
Kaip informavo Vilniaus savivaldybės Investicinių projektų skyriaus vedėja Rasa Cibulskienė, planuojama, kad įvykus viešajam pirkimui ir paskelbus jo nugalėtojus požeminė automobilių stovėjimo aikštelė bus pastatyta per 24 mėnesius. Kada vyks viešasis pirkimas, kol kas nėra aišku, bet numatomas laikas – maždaug po pusmečio. Į klausimą, kiek kainuos šis projektas, R.Cibulskienė atsakė, kad projekto kaina paaiškės pasibaigus viešajam pirkimui. Aišku viena, kad projektą finansuos savivaldybės valdoma įmonė UAB Vilniaus vystymo kompanija. Neoficialiais duomenimis, objektas kainuos apie 60 mln. Lt.
Kituose Europos didmiesčiuose automobilių stovėjimo problemos sprendžiamos ir kitu būdu: tobulinant viešojo transporto sistemą ir valstybės institucijas iškeliant iš miesto centro.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...