2012 Spalio 04

Po olimpiados – daugybė norinčiųjų plaukti, boksuotis ir irkluoti

veidas.lt


Iš Londono olimpiados penkiems mūsų sportininkams grįžus su medaliais, jau rugpjūčio pabaigoje tų sporto šakų treneriai ir sporto mokyklos sulaukė dvigubai ar net trigubai daugiau norinčiųjų treniruotis nei pernai.

Štai Kauno plaukimo mokykloje šį rudenį norą mokytis plaukti pareiškė tris kartus daugiau vaikų nei ankstesniais metais, tad jų bus priimama net šimtu daugiau. „Pastaruosius dvejus metus nebuvo nė vieno norinčiojo lankyti penkiakovės treniruotes, o šiemet jau yra penki vaikai“, – pasakoja Kauno plaukimo mokyklos direktoriaus pavaduotojas Erikas Skyrius.
Tad akivaizdu, kad tiek plaukikės Rūtos Meilutytės, tiek šiuolaikinės penkiakovės atstovės Lauros Asadauskaitės iškovoti aukso medaliai yra geriausia paskata sportuoti.
Po Londono olimpiados, kurioje kanojininkas Jevgenijus Šuklinas laimėjo sidabro medalį, išpopuliarėjo ir irklavimas. Štai Kauno irklavimo mokykla sulaukė maždaug tris kartus daugiau vaikų nei pernai. Vilniaus „Sietyno“ sporto mokyklos direktoriaus pavaduotojas Robertas Taškūnas pasakoja, kad itin didelis susidomėjimas irklavimu buvo jau rugpjūčio mėnesį.
Beje, įkvėpti imtynininko Aleksandro Kazakevičiaus bei boksininko Evaldo Petrausko laimėjimų olimpiadoje, šiemet daugiau vaikų rinkose ir boksą, taip pat graikų-romėnų imtynes.
Nors visi kalbinti sporto mokyklų atstovai ir treneriai džiaugiasi, kad mūsų sportininkų pergalės įkvepia jaunimą sportuoti, tačiau neslepia, kad toks entuziazmas gana greitai išblėsta dėl prastų treniruočių sąlygų. „Vilniuje galima treniruotis vos dviejuose baseinuose, todėl vaikai priversti plaukti susigrūdę. Viename takelyje tuo pačiu metu treniruojasi dvidešimt jaunuolių, tad dalis vien todėl atsisako sportuoti“, – apgailestauja R.Taškūnas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...